ГоловнаСвіт

Конгрес оприлюднив перші стенограми свідчень щодо імпічменту Трампа

Опубліковано свідчення Марі Йованович і Майкла Маккінлі.

Конгрес оприлюднив перші стенограми свідчень щодо імпічменту Трампа
Фото: Wiki

Комітети Палати представників, які проводять розслідування з питання про імпічмент президента Дональда Трампа, в понеділок оприлюднили перші стенограми показань свідків, які дали показання під час закритих слухань.

Голос Америки повідомляє, що мова йде про стенограми розмов з колишнім послом США в Україні Марі Йованович і колишнім старшим радником держсекретаря США Майка Помпео Майклом Маккінлі.

"З кожним новим інтерв'ю ми дізнавалися більше про спробу президента маніпулювати важелями влади з метою отримання особистої політичної переваги", - цитує заяву голів комітетів Палати представників з питань розвідки, нагляду і закордонних справ Інтерфакс-Україна.

"Стенограми інтерв'ю з (колишнім - ред.) послом Йованович і (колишнім радником Держдепу - ред.) Маккінлі чітко демонструють, як президент Трамп схвалив відсторонення високо шанованого і ефективного дипломата (Йованович - ред.) на підставі наклепу і брехні", - наголошується в ньому.

До публікації стенограм закликала Республіканська партія США. У той же час республіканці закликали, щоб демократи опублікували всі стенограми з показаннями, відзначає видання The Hill, відповідно публікація лише частини стенограм може викликати невдоволення партії Трампа.

У справі про імпічмент Трампа конгресмени вже заслухали Курта Волкера і Гордона Сондленда, колишнього посла в Україні Марі Йованович, колишню радницю Дональда Трампа з питань Росії Фіону Хілл, заступника помічника державного секретаря США Джорджа Кента, а також в.о. помічника держсекретаря з відносин з Європою і Євразією Філіпа Рікера і співробітника Ради національної безпеки США Олександра Віндмана.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter