Суспільство

 • Російські гранати на Майдані: суд слухає справу заступника Захарченка
  Катерина Серко

  Російські гранати на Майдані: суд слухає справу заступника Захарченка

  Більшість допитаних продовжують працювати в МВС. Вони підтверджують, що вийшли за межі своїх посадових обов’язків, коли приймали на озброєння подарунки з Москви. Утім, на їхню думку, вони не переступали закон, а діяли відповідно до доручення керівництва. Цікаво, чи досі ці люди возять через кордон ящики, у які не зазирають?
 • Батько має право?
  У Верховній Раді України на розгляді три законопроекти, які стосуються захисту прав дітей. Проти урядового законопроекту 8296 активно виступають батьки, активісти ГО “Батько має право”. Вони вважають, що ухвалення цього законопроекту ще більше обмежить права батьків, які проживають окремо від дитини.  
 • Погана спадковість
  Семен Глузман
  Усе розумію і все приймаю. Їхня країна. Знову їхня країна. Але все частіше ставлю собі запитання: чи знайдеться в українській нерадянській школі хлопчик, який намагатиметься написати свій текст про щирий і фальшивий патріотизм? Де в'язневі Олегу Сенцову буде протиставлено депутата Олексія Гончаренка?
 • "Сьогодні школа добре вчить імітації"
  Виктория Герасимчук
  Якими будуть наступні покоління українців? Якими навичками вони мають володіти, аби бути успішними у майбутньому? Чи навчаться вони тому, чого не вміємо ми - довірі, терпінню, повазі один до одного? Про все це - в інтерв'ю з магістром соціології Вікторією Бриндзою.
 • Суд другий рік не може почати розглядати справу екс-міністра охорони здоров'я Василишина
  Катерина Серко
  Васишилина задержали за получение взятки в 2016 году.
 • "Щонайменше 13 людей померли в Сімферопольському СІЗО за рік"
  Марія Томак
  Колишній в'язень ФСБ Кабір Мохаммад в інтерв'ю LB.ua розповів про свою вдалу втечу з Криму, а також чим сьогодні є сімферопольський СІЗО, про смерті в ізоляторі і знущання з українських політв'язнів.
 • Дозволений хоумскулінг: досвід країн світу
  Тетяна Коршун, Анна Клець
  Підтвердженням академічних успіхів дитини в Австралії може бути відеозапис занять спортом чи музикою, щоденники спостережень за природними явищами, проекти, хенд-мейд вироби, навіть скріншоти з комп’ютерних ігор, якщо учень аргументує їх зв’язок із навчальною програмою.
 • Цвинтарний сторож
  Семен Глузман
  Хтось у соціальних мережах назвав мене цвинтарним сторожем. Через часті мої спогади про минуле. Про мертвих, забутих і напівзабутих друзів. Бачу, як з часом випрямляється, спотворюється історія, як світ мертвих ділиться на зручних і незручних. Як поступово затираються проступки і гріх усе ще живих.
 • Всі публікації розділу