Суспільство

 • Мамо, я солдат. Частина 2
  Диана Буцко

  Мамо, я солдат. Частина 2

  З початком війни на сході десятки українських дітей взяли участь у збройному конфлікті по обидва боки фронту. Вони стояли на блокпостах, допомагали розвідці, йшли у бій зі зброєю у руках: виконували недитячі завдання і були там, де їм заборонено перебувати. Деякі з них так і не повернулися додому. У цій частині читайте про тих підлітків, котрі перейшли на бік сепаратистів.
 • Мамо, я солдат
  Диана Буцко
  З початком війни на сході десятки українських дітей узяли участь у збройному конфлікті по обидва боки фронту. Вони стояли на блокпостах, допомагали розвідці, йшли в бій зі зброєю у руках: виконували недитячі завдання і були там, де їм заборонено перебувати. Деякі з них так і не повернулися додому.
 • Про опуклі деталі мозівських новацій
  Семен Глузман
  Увесь цивілізований світ знає: орган виконавчої влади, в цьому випадку міністерство, не може і не повинен конструювати реформу самого себе і своєї системи. Підготовкою реформи повинна займатися спеціально створена група фахівців, яка працює поза стінами реформованої системи. Але ми, на жаль, ще не цивілізована держава.
 • Заборона російських соцмереж і сервісів: як це буде
  Сергей Ружинский
  Україна повинна не просто вимагати від інших країн введення санкцій проти Росії, але сама бути в авангарді цих санкцій, показувати приклад. Тоді в нас з'являється моральне право звертатися до керівництва інших країн і просити їх розширювати і поглиблювати санкції.
 • Зцілення любов'ю
  Маргарита Тулуп
  40 років тому в Колумбії розробили метод виходжування недоношених дітей - метод кенгуру. В Україні його внесли в наказ МОЗ, але через 12 років так і не впровадили в перинатальні центри та пологові будинки. Чому коли передчасно народжених дітей можна виходити на грудях батьків, лікарі вперто воліють закривати їх у кувезах?
 • Жінка на чолі. Як живе єдина баронеса ромського табору
  Диана Буцко
  У ромському таборі в Чопі діти регулярно ходять у школу, а більшість має ідентифікаційні документи. Поселенням керує Моніка Балог - єдина в Україні баронеса. У патріархальному і консервативному світі ромів це винятковий випадок.
 • Про необхідність договорювати до кінця
  Семен Глузман
  Сьогодні надії і спроби побудувати в Україні правову державу відкладено. На скільки років? На десятиліття?
 • "Радіємо кожному дню": фотопроект про матерів онкохворих дітей
  LB.ua
  Наприкінці квітня, напередодні Дня матері, фонд "Таблеточки" влаштував фотосесію для 14 мам дітей - пацієнтів відділення онкогематології Охматдиту. Своєю ідеєю вони хочуть привернути увагу до таких різних, однаково сильних і слабких жінок, які потребують підтримки.
 • Всі публікації розділу