Суспільство

 • Євген Головаха: "Українці вперше усвідомили, що дружба з Росією - це шлях до приниження"
  Виктория Герасимчук, Дарья Бадьёр

  Євген Головаха: "Українці вперше усвідомили, що дружба з Росією - це шлях до приниження"

  "22 роки в нас не було серйозних змін, а після Майдану вони з'явилися". "Все одно, хто буде президентом. Важливо тільки те, щоб ми чесно провели вибори". "Люди нарешті зрозуміли, що таке Росія". "Інтернет - це каркас сучасного суспільства". "Яке може бути щастя, якщо в мене вуха замерзли?" Інтерв'ю із соціологом Євгеном Головахою.
 • Архімандрит Кирило Говорун: «Якщо буде переглянуто Статут, буде переглянуто Томос»
  Соня Кошкина, Олег Базар

  Архімандрит Кирило Говорун: «Якщо буде переглянуто Статут, буде переглянуто Томос»

  «Визнавати київський патріархат навіть під новим ім’ям набагато складніше, ніж визнавати нову церкву, на створенні якої наполягав Константинополь»
 • Шанс на правову державу
  Семен Глузман
  Я ще раз переконався: ми кращі, чистіші, розумніші за тих, хто керує нами. Отже, ми дійсно маємо шанс побудувати на цій землі комфортабельну правову державу.
 • Олег Нечаєв: «Спецназ - це добре загострений скальпель. У грамотних руках він спрацьовує»
  Артем Шевченко

  Олег Нечаєв: «Спецназ - це добре загострений скальпель. У грамотних руках він спрацьовує»

  "В очах росіян наш спецназ - це несподіваний, хоча прогнозований морок, неминуча жесть..." "Наші дивляться на спецназ з якоюсь надією". Інтерв'ю з кавалером ордена Богдана Хмельницького ІІ та ІІІ ступенів, командиром 8-го хмельницького полку спеціального призначення ССО ЗСУ полковником Олегом Нечаєвим.
 • Нова школа. Хто і як контролюватиме її якість
  Надія Швадчак

  Нова школа. Хто і як контролюватиме її якість

  Замість перевірок і доган будуть поради. А замість інспекторів у школи раз на десять років приходитимуть експерти. В Україні змінюється підхід до оцінювання якості освіти у школах. І для цього створюється нова структура - Державна служба якості освіти. LB.ua розпитав її керівника Руслана Гурака про те, що ховається за майбутньою зміною вивіски.
 • Уберегти від інтернату
  Маргарита Тулуп

  Уберегти від інтернату

  Одного дня в лікарню до Вані приїхали Анатолій і Тетяна. Вони посадили його у свою стареньку машину і повезли до себе додому: великий будинок з садом і городом, качками і курми та собакою Беллою. У Вані з собою був один пакетик: шапочка, кілька майок і труси, одна тепла кофта, штани.
 • МОЗ запливає за буйки, або Історія одного препарату для лікування рідкісних захворювань
  Виктория Герасимчук
  Чи можна закуповувати на державному рівні та використовувати для лікування українців препарати, які не зареєстровані в Україні? “Так!” - упевнено скажуть вам хворі, які потребують цього лікування. “Ні” - скажуть вам правоохоронні органи, вкладаючи вас обличчям у підлогу.
 • Всі публікації розділу