Суспільство

 • “Яке майбутнє?” Щоденник канікул з ромськими дітьми
  Ольга Макар

  “Яке майбутнє?” Щоденник канікул з ромськими дітьми

  "Через тиждень Віталік поїде у Миколаївську область копати метал. Яке у дітей-ромів майбутнє? Якими ми побачимо їх через півроку-рік? Дівчатка вийдуть заміж і народять дітей у свої 15, як їхні мами? Віталік сяде в тюрму? А Ваня і Саша? Можливо, хоча б їм цей світ дасть шанс?" LB.ua публікує щоденник координаторки ужгородських канікул з ромськими дітьми.
 • Від Фукідіда до Парубія
  Семен Глузман
  Покоління наперсточників у спортивних штанях і із золотими ланцюгами на шиї відійшло. Упокоївшись під асфальтом і під величезними пам'ятниками на цвинтарях, увійшовши в політичні партії і в респектабельний бізнес. Це вони, колишні наперсточники, стали нашою владою.
 • «Я маю право на одиночний пікет чи ні?». Як у Криму оштрафували 64-річного активіста Давлатова на 10 тисяч рублів
  Наталья Смолярчук
  Літній кримський татарин Ярикул Давлатов вийшов на підтримку арештованого Сервера Караметова з плакатом «Путін! Наші діти не терористи і не екстремісти» та отримав штраф у 10 тисяч рублів за одиночний пікет у недозволеному місці. Як судили Давлатова – в репортажі LB.ua.
 • Про сором і безсоромність
  Семен Глузман
  Невже хтось невідомий ухвалює ганебні кадрові рішення в Україні, тому що нас, український народ, ненавидить? Ми знаємо, що десь поруч із нами живуть люди, які відчувають гостру потребу когось ненавидіти.
 • На лінії. Як живуть на грузино-південноосетинському кордоні після війни
  Маргарита Тулуп
  "Лікар сказав нам, що від страху в дитини розірвалося серце". "Ні моя дочка, ні я не можемо перетнути колючку: вона приходить до мене, стає з того боку і плаче". "Краще бути заарештованим, ніж тут жити". Як складається життя людей на лінії розмежування Грузії і Південної Осетії через 9 років після 5-денної війни - в матеріалі LB.ua.
 • Маргарита Тулуп
  "Охматдит" став першою лікарнею, керівника якої вибрали на відкритому конкурсі. Процес проходив не без скандалу. "Я зрозуміла, що проблема не в професіоналізмі, а у взаєминах", - заявила новий головлікар Ірина Садов'як. Як пройшло перше знайомство колективу найбільшої дитячої лікарні з новим керівником.
 • Комунікація, що не стирає автентичність – досвід УКУ
  Володимир Турчиновський
  Правильна комунікація про проект, організацію, ініціативу виходить далеко за межі звичної інформації про них. Комунікувати можна через ставлення, дотримання цінностей, атмосферу, збереження ідентичності, пам’ять про історію і навіть будівлі та приміщення інституцій.
 • Гріховний піар
  Семен Глузман
  Пані Супрун виявила в архіві засекречену медичну документацію Леоніда Плюща! Порпалася в чужих листах, фотографувала документи. І розміщувала фотографії на сайті МОЗ. Упевнений, у своїй рідній Північній Америці за таку поведінку вона отримала б чималий термін покарання.
 • Всі публікації розділу