Суспільство

 • Відповідаю самому собі
  Семен Глузман
  Я втомився. Смертельно втомився все своє свідоме життя говорити небезпечну правду. Моїм співгромадянам загрожує не Світовий банк. Не він створив систему тотальної корупції в моїй країні. Не він створив в Україні фактично легалізовану, яка зрослася з владою, наркомафію. Ми самі зробили все це, привівши до влади гірших із нас. І ми, більшість, продовжуємо спокійно жити. Як жителі Помпеї перед виверженням вулкана.
 • Чи можна народити безплатно
  Виктория Герасимчук
  Чи можна народити дитину в державній медичній установі, не заплативши за це грошей? Журналістка LB.ua поміняла професію на декрет і особисто перевірила, чи реально це - народити дитину безплатно. 
 • Після Іловайська. Три роки потому
  Маркіян Лисейко
  Чому довборовольці йшли воювати? Як виходили з оточення? Як проходили реабілітацію після поранення? Кожен, хто вийшов з Іловайського котла, має свою історію, яку наразі вони розповіли LB.ua.
 • «Залишається віддати тільки себе». Як акторка стала зв’язківцем ЗСУ
  Оксана Якушко
  «Я не супербойова одиниця, не навідник чи мінометник. Снайпером бути також ніколи не хотіла – не можу сказати, що вбивати було моєю мрією з дитинства. Йшла в армію, щоб радше допомагати, бо кожна людина може на фронті знайти власну нішу». Розповідь про колишню акторку Аллу Бовт, яка проміняла сцену на фронтові реалії.
 • Про дискусію, якої немає
  Семен Глузман
  Втомлені від своїх аморальних президентів і депутатів, від засилля хамства і користолюбства в системі охорони здоров'я, сотні тисяч моїх співвітчизників раптово увірували в нове чудо у виконанні пані Супрун. Але експерти, серйозні експерти вже сьогодні розуміють: ця «реформа» закінчиться трагедією і відчаєм.
 • Павло Ковтонюк: «Лікарі конкуруватимуть за кожного пацієнта»
  Соня Кошкина
  «Дохід кожного медзакладу і кожного лікаря буде залежати від кількості пацієнтів, які до нього приходять. …З часом в нас почне будуватися та європейська практика, коли в кожної люди є свій довірений лікар, якому можна подзвонити, якого вона знає на ім’я». Розмова заступника голови МОЗ з Сонею Кошкіною.
 • Уляна Супрун: «Первинна ланка медпослуг буде безкоштовною»
  Маргарита Тулуп, Соня Кошкина
  «В Україні не закриваються лікарні. Лікарі в селах не зникнуть. Система охорони здоров'я буде мінятися. Так, це не станеться ні за день, ні за тиждень, ні за рік. Але зміни на первинній ланці будуть помітні вже від липня». Голова МОЗ докладно розповідає про те, як зміниться українська медицина. 
 • Всі публікації розділу