Світ

 • Інтронізація імператора Японії. Чого очікувати Україні
  Вадим Нанинец

  Інтронізація імператора Японії. Чого очікувати Україні

  Володимиру Зеленському випала честь побувати на церемонії інтронізації - сходження на престол чергового імператора Японії. У нас з'явився унікальний шанс відкрити Україну для японців. Втім з огляду на попередній досвід, навряд чи офіційний Київ захоче зближуватися з Токіо: адже для українців Японія (четверта економіка світу) - все ще периферія.
 • Каталонія на порозі нової революції
  Андрей Старостин

  Каталонія на порозі нової революції

  У Каталонії відбуваються масові вуличні протести. Мешканці регіону вимагають звільнити лідерів сепаратистського руху, а місцевий уряд говорить про незалежність і новий референдум. З кожним днем мітинги все більше й більше нагадують революцію. Вуличні сутички, силова робота поліції, блокування доріг та аеропортів - усі ознаки в наявності. Усе це побільшує загальна хитка ситуація в Європі та, навпаки, - посилення позицій її опонентів.       
 • Суперсубота: Британський парламент провалив вирішальне голосування щодо Brexit
  Александр Кострыба

  Суперсубота: Британський парламент провалив вирішальне голосування щодо Brexit

  Британський парламент заблокував голосування про процедуру Brexit. Тепер Борису Джонсону слід вносити зміни в договір з ЄС і домовлятися з Брюсселем про нове відтермінування виходу Великої Британії зі складу Євросоюзу. LB.ua розповідає про хід голосування та нові виклики для Британії.   
 • Путін над Сирією
  Віталій Портников

  Путін над Сирією

  Головним бенефіціаром ситуації, створеної в Сирії Дональдом Трампом, став російський президент Володимир Путін.
 • Справа МН-17: Кремль атакує Україну
  Александр Демченко

  Справа МН-17: Кремль атакує Україну

  Росія намагається зробити з України співучасницю у справі катастрофи МН-17. Це обернеться, ймовірно, зняттям жорсткого пакету європейських санкцій з РФ.
 • Всі публікації розділу