Світ

 • "Сліпі зони" в справі Пола Манафорта
  Катерина Лісунова
  Тиск у "податковій справі" потрібен спецпрокурору Роберту Мюллеру, щоб Манафорт заговорив на більш важливому процесі - у справі "Рашагейту" і здав свого клієнта Дональда Трампа. Але Манафорт досі не погодився співпрацювати зі слідством. Чому?
 • Румунія: заколот чи революція?
  Сергей Ильченко
  Нинішній конфлікт у Румунії має бути вирішений до кінця року, а компроміси не проглядаються зовсім - з січня 2019-го до Румунії на півроку переходить головування в Євросоюзі. Скасування такого переходу породило б неймовірних масштабів скандал. Але і довірити корупціонерам відігравати ключову роль у вирішенні масштабних європейських питань теж неможливо.
 • США vs Китай: хто виграє в торговельній війні?
  Світ після його торговельної війни все одно стане вже іншим: менш певним, менш упевненим в принципах міжнародного верховенства закону і з більш жорсткими межами. Трамп змінив світ назавжди і в гірший бік.
 • Обшуки і затримання журналістів у Білорусі. Навіщо Лукашенко затіяв "велику чистку"
  Игорь Ильяш
  Білоруські спецслужби почали масштабну зачистку інформаційного простору: вже кілька днів тривають затримання незалежних журналістів і обшуки в редакціях провідних ЗМІ. Що означає нова хвиля репресій?
 • Великобританія: хмари невпевненості закрили туманний Альбіон
  Вікторія Крюкова
  Сьогодні Великобританія переживає складні часи через Брекзит - процес розлучення з Євросоюзом, що неминуче позначається на міжнародній арені і її позиціях там.
 • Італія бореться з метастазами «Постправди а ля рюсс»
  Ирина Кащей
  Уряд Італії торгує расизмом, страхом перед щепленнями і мігрантами, а також намагається проштовхнути "італійського Кісільова" на посаду голови національної телерадіокомпанії РАЙ. У той самий час Твіттер-атаки російських тролів на президента Італії розслідують як тероризм. Італія проходить серйозний стрес-тест й іспит на європейськість.
 • "Смерть Сталіна" по-білоруськи. Навіщо Росія запустила "качку" про інсульт Лукашенка?
  Игорь Ильяш
  Олександр Лукашенко з'явився на публіці без будь-яких ознак нездужання, про які повідомили ЗМІ. Однак "качка", запущена з російського інформаційного простору, змусила задуматися про те, що буде з Білоруссю в разі раптової смерті або недієздатності беззмінного лідера.
 • Всі публікації розділу