Світ

 • Росія у світі: шлях від G8 до "осі зла"
  Александр Сытин

  Росія у світі: шлях від G8 до "осі зла"

  Россия может войти в историю как красноречивый пример того, как можно всего за пару лет вылететь из Большой восьмерки и пополнить ряды клуба стран-изгоев, "оси зла".
 • Теракти в Іспанії як спосіб надихнути ІДІЛівців, які зазнають поразки в Сирії і Іраку
  Игорь Соловей
  Що означає новий виток насильства в Іспанії, як він пов'язаний зі світовим процесом боротьби з тероризмом і як події можуть розвиватися далі.
 • Венесуела: політика культу особи за часів Мадуро почала збоїти
  IPG – Международная политика и общество
  Венесуела опинилася на порозі громадянської війни. Президент Мадуро стурбований політичним виживанням через величезні проблеми з продуктами та медикаментами, що призводить до втрати лояльності навіть у власному оточенні. Мало того, зникає послідовність історичного зв'язку нинішнього правителя з попередниками - Уго Чавеcом і Боліваром. Історична політика Венесуели опинилася в кризі, а політичний апарат влади збанкрутував.
 • ​Страх і «ядерний попіл» у Кореї
  Виталий Кулик
  Очевидно, що результатом обміну ударами між США і КНДР стане поразка Північної Кореї і зміна там режиму. Тому для Пхеньяна важливо створити умови, щоб профіт від військової операції для Вашингтона був у кілька разів меншим від можливих втрат під час бойової сутички. От Кім Чен Ин і поспішає - він хоче встигнути до того, як Трамп наважиться завдати удару на випередження.
 • Інформаційні уроки «ракетної кризи»
  Игорь Соловей
  В інформаційній атаці проти України, пов'язаної з нібито постачанням українських двигунів у Північну Корею для їх ракетної програми є і плюси, якщо так можна висловитися. Маються на увазі висновки, які можна зробити з ситуації.
 • Українці в Ізраїлі. Вони називають себе "біженці"
  Евгений Лесной
  Головною умовою репатріації в Ізраїль є факт приналежності до єврейського народу - хоча б наявність ¼ частини єврейської крові. Але як з'ясувалося, це головна, але аж ніяк не обов'язкова умова. В останні 3 роки в Ізраїль їдуть і українці, які до єврейства не мають жодного стосунку.
 • Коли "гуманітарна інтервенція" стає інструментом гібресії
  Виталий Кулик
  "Гуманітарна інтервенція", одного разу випущена в світ на Заході, проросла гібресією Росії проти всього світу і правом-зобов'язанням України є протидія цьому виклику.
 • ​Арктичний фронт. Чи готова Росія відвойовувати територію силою?
  Игорь Соловей
  Арктичний регіон раніше розглядали як можливий театр військових дій між США і СРСР. На півночі була налагоджена інфраструктура, дислокувалися стратегічна авіація, криголами, підводні човни, будували систему радарів раннього запобігання. У діях Путіна бачимо спробу відновити те, що було зруйновано після розпаду СРСР.
 • Всі публікації розділу