Світ

 • Проросійська стабільність медіа-поля Молдови
  Сергей Ильченко
  З Молдови почастішали поїздки місцевих проросійських функціонерів у Росію: для отримання інструкцій, на додаткове навчання, для участі в різного типу заходах, які викривають "русофобію", і, нарешті, для підготовки до реалізації нових проектів.
 • Розірвані мережі. Як Facebook і Twitter використовують для поширення ненависті
  Вадим Довнар
  Атаки на країни через соцмережі варто прирівнювати до сучасного вигляду тероризму -інформаційного. Який у самій РФ називається "інформаційне забезпечення бойових дій" і офіційно є частиною військової доктрини.
 • Сирійська задача з хімії: суперечки навколо мандата
  Сергей Ильченко
  США спробували продовжити мандат Спільної слідчої комісії (JIM) ООН з розслідування застосування в Сирії хімічної зброї JIM, але Росія заблокувала американський проект. Чим спричинені російські вето? І навіщо Росії будь-що або проштовхнути свій проект резолюції, або заблокувати роботу JIM узагалі?
 • Операція "Евакуація". Навіщо Рамзан Кадиров рятує бойовиків ІДІЛ
  Вадим Довнар
  Уже складно не помітити активізацію ІДІЛ в Афганістані. І все це - на тлі інформації, що контрольовані Росією члени цієї терористичної організації покидають Сирію на літаках, які летіли в Росію. А що опісля? Вони повернуться до мирного життя? Чи будуть перекинуті на інший фронт?
 • ​Сербія: тест на Крим
  ​Ирина Джамич
  Своїм голосуванням «проти» резолюції щодо Криму на комітеті ГА ООН Сербія довела, що формальні запевнення про підтримку територіальної цілісності України йдуть урозріз із реальними діями Белграда. Тому і Сербії не варто дивуватися, якщо одного дня Україна вирішить узгодити свою зовнішню політику з більшістю членів ЄС, що визнали Косово.
 • "Космос - занадто дороге задоволення. Почнімо з чогось менш амбітного", - посол Бразилії в Україні
  Вікторія Крюкова
  Модель співпраці між Бразилією і Україною слід ще шукати, при цьому займаючись не космічними, а більш практичними проектами, вважає посол Федеративної Республіки Бразилія в Україні Освалдо Біато Жуніор. Про це, а також про ситуацію з корупцією в Бразилії, її амбіції в БРІКС - в інтерв'ю бразильського дипломата LB.ua.
 • Газовий поворот Китаю від Росії
  Андрей Старостин
  Спільні газові проекти Китаю з Росією під загрозою зриву: Трамп вибив поставки в Китай американського газу з Аляски. Тому Москва може цілком допустити авантюру навколо ядерної програми Північної Кореї.
 • Всі публікації розділу