Світ

 • «Європейські цінності в Італії зараз, на жаль, непопулярні»
  Игорь Соловей

  «Європейські цінності в Італії зараз, на жаль, непопулярні»

  З новим керівництвом Італії Євросоюз і США отримали серйозний головний біль. Посол України в Італії Євген Перелигін пояснив LB.ua причини нинішньої ситуації на Апеннінах - починаючи з 15 сторіччя, періоду Муссоліні і до наших часів. А також розповів про наявні запобіжники необдуманої поведінки італійського керівництва і як у цих умовах працювати Україні.
 • Справа Манафорта: Київ опинився між двох вогнів
  Катерина Лісунова
  Суперечки республіканців і демократів - це внутрішні справи суверенної держави, якими є США. І Україні втручатися в них не варто. Тим паче - без запрошення.
 • Як Путін робить свій внесок "у державне будівництво і модернізацію Китаю". Підсумки візиту
  Юрій Пойта
  Найвища китайська державна нагорода - орден Дружби Китаю - вручено російському президентові недарма: за китайськими законами, його вручають за «особливий внесок у державне будівництво і модернізацію Китаю». У цьому плані російський президент абсолютно процвітає.
 • Зустріч Кіма і Трампа. Чи має вона додану вартість?
  Виталий Кулик
  Трамп хотів би негайно отримати від Кіма «повну верифіковану і незворотну денуклеаризацію». І бажано - в найближчі пару років. Але сторони не вірять одна одній. Пхеньян зробить усе можливе, щоб не оплачувати рахунків.
 • ООН і Чемпіонат світу з футболу в Росії. Бенкет під час чуми
  Катерина Лісунова
  Своїм візитом у Росію на футбол генсек ООН Антоніо Гутерреш фактично проігнорує резолюції і заяви, раніше ухвалені очолюваною ним організацією, про дії Росії (в Україні, Сирії).
 • Чи отримає Трамп Нобелівську премію миру за дружбу з диктаторами?
  Катерина Лісунова
  За останні кілька днів ми стали унікальними свідками того, як американському президенту вдалося зробити дві історичні події за кілька днів: організувати саміт з непередбачуваним і інфантильним лідером Північної Кореї. А також вперше в історії зірвати саміт G7, не підписавши фінального комюніке. 
 • Тибет - в зоні особливої уваги Китаю
  Игорь Соловей
  У Тибеті є не тільки гори і буддійські ченці. Зараз китайський Тибет виглядає досить сучасним - Пекін вкладає сюди великі гроші, щоб зробити регіон «вітриною» офіційної політики КНР у мирному вирішенні проблеми регіонального сепаратизму й об'єднанні територій країни.
 • Кінець «іспанського Горбачова»
  Виталий Портников
  Своєму наступникові Маріано Рахой залишив руїни національної єдності - як колись Горбачов Єльцину. Втім, на відміну від Радянського Союзу, Іспанія ще має шанс урятуватися.
 • Всі публікації розділу