Політика

 • ГПУ допитала Насалика й екс-міністра енергетики Демчишина

  ГПУ допитала Насалика й екс-міністра енергетики Демчишина

  Справа стосується розслідування зловживань на газовому ринку.
 • ДУРНЯ ТИЖНЯ: хакери КНДР, план Саакашвілі та лінія Шабуніна
  Юрко Космина
  Про таємного ракетного порохобота, антикорупцію середньої тяжкості, Саакашвілі в дверях, капеланів Перуна та паперово-футбольну безпеку — в традиційному п'ятничному огляді найдурнуватіших подій тижня, що минає.
 • Пристрасті навколо Таврійського університету. Або як ректор ВНЗ Казарін став "шпигуном"
  Сергей Ильченко
  Діяльність Таврійського університету дратує росіян і їхніх кримських колаборантів - це логічно. Але, виявляється, не тільки в Росії відродження ТНУ викликало тривогу і протидію, а й у Києві. Під час облаштування головного кримського ВНЗ на материковій Україні, ліквідувавши в процесі тіньові "схеми" Академії муніципального управління (на базі якого будується ТНУ), ректор Володимир Казарін зіткнувся з протидією старих кадрів АМУ, які звинуватили його навіть у "шпигунстві".
 • Тереза Лащук
  У середу, 15 серпня голові «Центру протидії корупції» Віталію Шабуніну вручили підозру у нанесенні тілесних ушкоджень середньої тяжкості блогеру Всеволоду Філімоненку. Того ж дня на засіданні Деснянського районного суду антикорупціонеру обрали міру запобіжного заходу – він два місяці повинен повідомляти слідчих про зміну місця свого проживання, чи роботи. Найголовніше з суду в матеріалі LB.ua.
 • Герої і зрадники
  Виталий Портников
  Для поляка абсолютно природним є відстоювання власних національних і державних інтересів. І Бандера, і Шухевич діяли проти цих інтересів. Але українські державні інтереси зовсім не обов'язково повинні збігатися з польськими.
 • Уроки антимосковського бунту в Севастополі
  Вадим Полищук
  У майбутніх висотних будинках, побудованих на місці знесених кварталів приватного сектора Севастополя, будуть жити переселенці з Росії. Інтерес Кремля тут очевидний: заселити Севастополь російськими емігрантами, які виступають «за віру, за царя і за Вітчизну».
 • Втеча із середньовіччя
  Виталий Портников
  Мене завжди будуть вражати і розчулювати ті, хто стверджує, що Україні потрібно вчитися у Грузії. Ні, друзі мої. Ще багато років, якщо не десятиліття, Грузії доведеться вчитися сучасності в України. Тому так важливо, щоб нам усе вдалося.
 • Павло Гречківський: "Слідчі шукали причину, щоб мене затримати"
  Вікторія Матола
  "Сьогодні справу, в якій я перебуваю як підозрюваний, кваліфікують як незакінчений замах на шахрайство. Від першого дня не йшлося про хабар, як розповідала прокуратура... Затримали не члена Вищої ради юстиції, як писали ЗМІ, а арбітражного керуючого Міністерства юстиції. У матеріалах справи йдеться не про 500 чи 150 тисяч доларів, а 51 тисячу доларів. Як кажуть в Одесі, це дві великі різниці". Інтерв'ю з членом Вищої ради правосуддя Павлом Гречківським.
 • ДУРНЯ ТИЖНЯ: внутрішній ведмідь, безнадійний секс та привид кавунізму
  Юрко Космина
  Про вигнання Трампа з путінського клубу, “Оплот” Внутрішніх Ведмедів, повстання чат-ботів, ценз по телефону та, звісно ж, неминучу баржу з кавунами - в традиційному сатиричному огляді найдурнуватіших подій тижня, що минає.
 • “Автомобіль бус” і Ніцше з пляшкою
  Юрко Космина
  Генеральна прокуратура України винесла постанову про закриття кримінальної справи про новорічну стрілянину Сергія Пашинського. Пройти повз таку колекцію перлів було просто неможливо — тож ми підготували добірочку найсмішнішого та найжирнішого із цього 30-сторінкового документа.
 • "Вища кваліфкомісія не керувалася політичними мотивами під час відбору кандидатів до Верховного Суду", - голова ВККС
  Вікторія Матола
  "Я можу по-різному спілкуватися з Адміністрацією. Мені часом не подобаються деякі норми законопроектів. Якщо я розумію, що в законопроект, який стосується роботи Комісії, заплановано внести певні зміни, приходжу (в АП – ред.) і спілкуюся з членами Ради з питань судової реформи зі "скандалом". "Оцінювати результати конкурсу можна буде після принаймні тисячі рішень Верховного Суду або піврічної його роботи". Інтерв'ю з головою ВККС Сергієм Козьяковим.
 • Всі публікації розділу