Політика

 • Потоп у Києві: хто відповідає?
  Анна Стешенко
  Щороку в літній час столиця раз у раз у прямому сенсі потопає не стільки через сильні дощі, скільки внаслідок бездіяльності київської влади і підконтрольного їй "Київавтодору". Хто цього разу понесе відповідальність за десятки утоплених автомобілів на паркінгах, дорогах і ТЦ, повалені дерева й обірвані електромережі, затоплені кафе і ресторани, читайте в статті…
 • Віталій Кличко: "Ніхто з мешканців сучасних міст не застрахований від стихійних лих"
  Соня Кошкина
  "У ситуацію, аналогічну тому, що сталося в Києві, періодично потрапляють Гамбург, Берлін, Відень, Париж". "Потік води був такий, що комунікації просто не справлялися". Бліц мера столиці спеціально для LB.ua  
 • «Судова реформа не повинна бути одноразовою акцією»
  Вікторія Матола
  "Тиск на суддів суттєво послабився. Здебільшого численні скарги суддів спрямовані на те, щоб продемонструвати перед сторонами процесу, що була спроба вплинути на суд. Навіть незначна". "У процесі реформування судової системи не повинно бути зайвого поспіху. Крок за кроком. Адже цей процес є складним, хоч і потрібним для держави". Інтерв'ю з головою Ради суддів…
 • Керуючий справами парламенту: «Ремонт купола Ради не пов’язаний із заявами Савченко»
  Анна Стешенко
  Про підготовку Верховної Ради України до нової сесії, ремонт купола та плани щодо встановлення нової системи голосування в інтерв'ю LB.ua розповів заступник Керівника Апарату Верховної Ради України керуючий справами ВР Петро Боднар.
 • Справа Кернеса: пауза, чи фінал
  Тереза Лащук
  10 серпня Київський районний суд Полтави закрив справу проти міського голови Харкова Геннадія Кернеса, яку розглядали три роки. Причиною закриття справи стала неявка прокурорів до суду. LB.ua нагадує читачам хто такий Кернес та у чому його звинувачувала Генеральна прокуратура.
 • "Конституційний суд не ділить владу на нинішню і попередню"
  Вікторія Матола
  "Жодне рішення КС за моєї каденції як голови суду не було політичним". "У політиків немає іншого шляху, крім забезпечення незалежності КС". "Значна частина суспільства не розуміє, що Конституція – це не інструкція, яку треба постійно переписувати". Інтерв'ю з головою КС Станіславом Шевчуком.
 • Сергій Горбатюк: «На жаль, закон для генпрокурора Луценка є другорядним і неважливим порівняно із його забаганками і примхами»
  Анна Стешенко
  "Керівництво Генпрокуратури, якщо дослідити їхні відповіді на скарги в окремих документах (їх можна продемонструвати), виступає дрібними шулерами... Я можу сказати, у яких справах приймаються незаконні рішення, які ведуть чи до закриття, чи до непритягнення винних осіб. Це справа Клименка... Справа за підозрою Лукаш... Далі хто в нас там? Злочевський". Інтерв'ю…
 • "Невідома Рада": на ремонті
  Анна Стешенко
  У черговій статті з циклу "Невідома Рада" ми покажемо і розповімо, як проходить процес реконструкції купола парламенту, які роботи ведуть у сесійній залі для підготовки Ради до початку нової сесії 4 вересня.
 • Андрій Крищенко: «Зберігання наркотиків я декриміналізував би»
  Соня Кошкина, Олег Базар
  «Вивів би в адміністративну площину. І чітко прописав зберігання з метою збуту, обсяг і кількість... Тобто це саме декриміналізація, а не легалізація». Розмова з начальником Головного управління Нацполіції в Києві.
 • «Червень» (Андрій Гергерт): «Ми вільні. Бачимо ворога – вбиваємо»
  Соня Кошкина
  «Путін піднімає ставки у війні». «Чи зможе силова машина держави протистояти агресії більш жорсткій, більш масштабній – з залученням авіації, диверсійних груп, які можуть заходити, підривати залізничні мости, робити теракти серед мирного населення? Для мене це ще запитання». Інтерв'ю командира 8-го батальйону УДА «Арата» Соні Кошкіній.
 • Всі публікації розділу