Політика

 • Довідка від психіатра для майбутнього Президента
  Анна Стешенко

  Довідка від психіатра для майбутнього Президента

  У Раді зареєстровано проект закону, яким усіх кандидатів у президенти хочуть зобов'язати пройти обов'язковий наркологічний і психічний огляд у лікарів. Про сенс і перспективи законодавчого закріплення цієї норми в українському правому полі - читайте в матеріалі LB.ua.
 • Трудові династії українських «віпів»
  Анна Стешенко

  Трудові династії українських «віпів»

  Призначення 36-річного сина депутата від БПП Оксани Білозір в.о. гендиректора держкомпанії «Украгролізинг» нагадав про поширену серед високопоставлених політиків практику працевлаштовувати на держслужбу дітей, дружин і інших родичів. LB.ua проаналізував трудові династії "віпів".
 • Із паспортом чи без. Як Насіров поновився на посаді
  Вікторія Матола

  Із паспортом чи без. Як Насіров поновився на посаді

  Поновлення на посаді екс-голови Державної фіскальної служби Романа Насірова для пересічних громадян, мабуть, виглядало так: знову в усьому винні «нечесні» судді, котрі ухвали рішення на користь скандального посадовця. Щоправда, аналіз матеріалів справи доводить цілком очевидні порушення процедури звільнення. Докладно – в матеріалі LB.ua.
 • «Москіти» чи все-таки ракетний крейсер?
  Игорь Луценко

  «Москіти» чи все-таки ракетний крейсер?

  З 1990 року крейсер «Україна» не введено до складу ВМС ЗСУ і жодного разу не вийшов у море. Міністерству оборони України було визначено завдання вжити заходів із демілітаризації крейсера шляхом вилучення з нього озброєння і запасних частин. В минулі десятиліття Росія неодноразово намагалася придбати «Україну» цілком чи по частинах. Зокрема, у 2013 році пропонувала за нього 30 млн доларів.
 • Собор тривоги нашої
  Соня Кошкина

  Собор тривоги нашої

  Головні питання і відповіді про Собор 15 грудня.
 • Неомарксизм, або Подорож у безодню
  Александр Турчинов

  Неомарксизм, або Подорож у безодню

  Біблію не перепишеш, а в ній написано, що Бог створив лише чоловіка і жінку. Невже хтось хоче звернутися до своєї дитини: “Синку!” А у відповідь почути: “Я тобі не син, я поліморфний гендер-флюїд…” Те, що ми називаємо моральним імперативом, по суті, є Закон Божий. І ті, хто присвоює собі право змінювати його на догоду своїм інстинктам і порокам, перетворюючи суспільство на сукупність осіб без статі, без моралі, наближають описаний в Біблії Армагеддон.
 • Військово-Морські Сили: яким був, є та має бути український флот

  Військово-Морські Сили: яким був, є та має бути український флот

  Без потужного флоту Україна не зможе захищати свої економічні інтереси. Саме тому посилення українського морського угруповання - прохід трьох суден з Одеси на Маріуполь, викликало таку нервово-радикальну реакцію у Росії, яка пішла на захоплення кораблів і екіпажу.
 • Всі публікації розділу