Політика

 • СБУ викрила резидентурну мережу російської розвідки в Одесі

  СБУ викрила резидентурну мережу російської розвідки в Одесі

  Її куратором була одеситка, яка брала участь у подіях на Куликовому полі.
 • Аудитори НАБУ: все тільки починається?
  Тереза Лащук
  Цього тижня Верховна Рада втретє провалила голосування з приводу аудитора НАБУ. Хоча здійснювати перевірку мають троє осіб (кандидат від президента, Верховної Ради і Кабміну), саме заповнення квоти парламенту спровокувало скандал, ставши полем битви між коаліцією, яка ратувала за британця Найджела Брауна, і професійними «антикорупціонерами», що підтримували американця Роберта Сторча.
 • Про квоти, меми та мобілізацію
  Юрко Космина
  Ухвалення в першому читанні законопроекту про мовні квоти на українському телебаченні знову надовго заповнило інформаційний простір страшилками про мільйони громадян, яких хижі націоналісти позбавляють законного права вважати, що вони й досі живуть у Савєцкам Саюзє. Не будемо розвінчувати жахів широких верств суспільства: так, шановні, ви не повірите, але СРСР справді скінчився. Більше того, тепер в українському етері має нарешті скінчитися й Росія — і альтернатив цьому не існує.
 • ​Холодницький: «Терпіть, все буде добре, ми просто робимо свою роботу»
  Соня Кошкина
  «Намагаєшся щось зробити, а тебе ще й чомусь звинувачують. Найбільше це впливає на моїх підлеглих - людям таке обливання брудом просто незрозуміле». Продовження розмови голови САП із Сонею Кошкіною.
 • Доблесть. Дурість. Жадібність
  Виталий Портников
  Ввести «зовнішнє управління» на Донеччині в РФ просто так не могли, це посилило б позиції прихильників посилення санкцій проти Кремля і дозволило б звинуватити Росію в порушенні Мінських угод. Для введення такого управління була використана блокада Донбасу.
 • ДУРНЯ ТИЖНЯ: костюм страуса, півні Насірова та фарбований Микита
  Юрко Космина
  Про ревнощі ціною в 100 мільйонів, розквіт блокадних стартапів, “складські приміщення” Януковича, “комбата Джигурду” та залежність мумії Лєніна від українських декомунізаторів — у сатиричній п'ятничній п'ятірці найдурнуватіших подій тижня, що минає.
 • Як судді обирали суддів
  Вікторія Матола
  З’їзд суддів частково заповнив вакантні місця у Вищій раді правосуддя. Чотирьох представників судової гілки влади делегували в цей орган. Ще двоє суддів не набрали необхідної кількості голосів, аби доукомпектувати ВРП, тож конкурс проведуть знову. А для цього потрібно не менш ніж 45 днів.
 • ​Назар Холодницький: «Швидкість посадок від мене не залежить»
  Соня Кошкина
  «У судах ми бачимо затягування… У справі Насірова наше суспільство показало, що здатне до самоорганізації, що воно є джерелом влади – це факт, ми визнаємо це і вдячні за це». Розмова керівника Антикорупційної прокуратури із Сонею Кошкіною. 
 • “Не за те стояв редут!”
  Юрко Космина
  На тлі стрімких навколоблокадних подій останніх кількох днів розв'язка від РНБО настільки несподівана, що вся Україна — від Парасюка до, мабуть, і самого Порошенка — сидить, хапаючи ротом повітря, та силується відповісти на одне просте питання: “А що це взагалі було?”
 • А головному люстратору бути?
  Тереза Лащук
  Чи буде третя спроба обрати голову люстраційного департаменту, і якщо так, то наскільки вдалою? Або ж департамент реструктуризують? Відповідь на ці питання зараз залежить від волі однієї людини – міністра Петренка.
 • ДУРНЯ ТИЖНЯ: кефір, бабуся й екзистенція
  Юрко Космина
  Про “лексус” 70-річної мами наступника Насірова, збройні копанки Донбасу, радикальних фанатів святкування 8 березня й непросту долю епістолярної спадщини Віктора Федоровича Януковича — в традиційній п'ятничній п'ятірці найдурнуватіших подій тижня, що минає.
 • Всі публікації розділу