Політика

 • Після Керчі
  Константин Ветров
  Нинішній диктаторський режим Володимира Путіна може використовувати теракт у Криму для своїх внутрішніх цілей. Тобто повториться те, що було після Бесланської трагедії, коли замість висновків і повної зміни керівництва спецслужб скасували вибори в регіонах, тобто скористалися трагедією для вирішення своїх особистих і кланових політичних завдань.
 • Вертольоти ДСНС України
  Кирилл Данильченко ака Ронин
  З приводу авіації ДСНС не повинно бути жодних питань - нам уже на вчора гостро були потрібні нові машини. Причина цілком очевидна - незважаючи на відчутні зусилля, вдалося довести штат летючої техніки в службі тільки до 10 бортів. 10 машин, або 75% від наявного штату, на всю 40-мільйонну країну.
 • Томос для України: розхитування московських основ
  З учорашнього дня КП і МП в Україні перебувають у рівних канонічних умовах. Формування нової української церкви триватиме не рік і не два. Незалежно від дат поза/чергових виборів.
 • Олексій Баганець: Луценко діє як політик - працює заради піару
  Соня Кошкина, Виктория Матола, Вікторія Матола
  Реформувати прокуратуру взялися безграмотні, бездарні люди, котрі наробили багато шкоди.
 • Мішель Терещенко: «Якщо не стану Президентом, балотуватимусь в парламент від Глухова»
  Соня Кошкина, Олег Базар
  «Я сказав Ковальчуку, що знімаю портрет Порошенка у своєму кабінеті». «Зараз рівень корупції у Сумській області вищий, аніж до Майдану». «Раз на п’ять років у країні відбувається безкровна революція». Розмова із колишнім мером Глухова.
 • Санкції для "112" і "Newsone": цензура під вибори чи "війна за серця"
  LB.ua
  У четвер Верховна Рада проголосувала за постанову № 9157, тим самим попросивши РНБО ввести санкції проти українських телеканалів “112” та “Newsone”. Хоча ініціатива й набрала достатню кількість голосів у парламенті, багато депутатів та експертів розкритикували її юридичне підґрунтя. LB.ua розбрався, які предметні наслідки може мати відповідне рішення ВР. 
 • БПП: «Мову викреслюємо»
  Анна Стешенко
  Верховна Рада під крики «Ганьба!», блокування трибуни і шквал взаємних звинувачень всередині коаліції прийняла за основу закон про забезпечення функціонування української мови як державної. Про спробу БПП протягнути «Light римейк» закону Колесніченка-Ківалова і передвиборні загрози «втопити» саму ідею законодавчого врегулювання використання української мови…
 • Звіт НАБУ: справи не розвалюються, а "стоять"
  Анна Стешенко
  Директор НАБУ очікувано "перевів усі стрілки" за провал боротьби з корупцією на відсутність Антикорупційного суду й інформаційну війну з боку СБУ та САП. Тим самим пояснив, чому за три роки існування НАБУ до бюджету повернуто лише 360 млн грн при витратах на утримання бюро 2 млрд грн.
 • Портрети кримської «влади». Система Аксьонова
  Константин Ветров
  Чи правда, що реальний вплив на кримську політику і власність зберегли люди з «лихих 90-х»? Що пов'язує московських чинів ФСБ з угрупованням «Сейлем»? Яку тактику обрала Москва в кадровій політиці та відносинах з місцевою елітою?
 • Діалог Варфоломія і Кирила щодо українського питання
  Андреас Лударос
  Грецьке видання розповіло, про що говорили Вселенський і Московський патріархи за закритими дверима 31 серпня.
 • Всі публікації розділу