Політика

 • Розкрито особу вбивці Вороненкова

  Розкрито особу вбивці Вороненкова

  28-річний Павло Паршов був у розшуку.
 • З широко розплющеними очима
  Юрко Космина
  Аналізуючи російські та білоруські акції протесту березня-2017, українці неодмінно проводять паралелі з вітчизняним Євромайданом. Хоча нинішній етап розвитку держави й суспільства в сусідніх країнах такий, що суть та вагу цих велелюдних опозиційних маршів не порівняєш навіть зі студентським голодуванням 1990-го.
 • НАБУ і НАЗК як нова поліцейська держава
  Игорь Луценко
  НАБУ і НАЗК – авангарди поліцейської держави в Україні, і вони вже працюють проти народу. Ледь не перший свій протокол НАЗК склало на екс-очільницю Одеської митниці Марушевську за нібито 500 гривень неправомірної вигоди. Натомість просту справу про незаконне збагачення нардепа Євгена Дейдея (купив протягом 2014-2015 років 6 елітних автомобілів при дуже скромній зарплаті) НАБУ ховає уже півроку і не передає в суд.
 • Артур Герасимов: «Країна йде в правильному напрямку, кажу вам відверто»
  Соня Кошкина
  «Чи вигідні нам ці вибори? Ні. ...І ви прекрасно знаєте - чому! Будь-які вибори - це невизначеність за певною межею». Розмова постійного представника Президента в парламенті з Сонею Кошкіною.
 • ДУРНЯ ТИЖНЯ 4: ярмо Рабіновича, помста Чорновол та фото в інвалідному Криму
  Юрко Космина
  Про антисемітську революцію Савченко, кінець прибиральної мафії, саркофаг над львівським сміттям, кілерів із Большого театру та допит Самойлової по скайпу — у традиційній сатиричній п'ятірці найдурнуватіших подій тижня, що минає.
 • Показова страта або жертва ЦРУ: факти про смерть Воронкова
  LB.ua
  "Це не наша тема, що нам коментувати", - сказав після вбивства Вороненкова прес-секретар Путіна Володимир Пєсков. Думки російських політиків зводяться до того, що в Києві - розгул злочинності і тероризму, а деякі вважають, що вбивство екс-депутата Держдуми - урок для тих, хто захоче зрадити Батьківщину. LB.ua зібрав всю наявну на сьогодні інформацію щодо вбивства Вороненкова.
 • Аудитори НАБУ: все тільки починається?
  Тереза Лащук
  Цього тижня Верховна Рада втретє провалила голосування з приводу аудитора НАБУ. Хоча здійснювати перевірку мають троє осіб (кандидат від президента, Верховної Ради і Кабміну), саме заповнення квоти парламенту спровокувало скандал, ставши полем битви між коаліцією, яка ратувала за британця Найджела Брауна, і професійними «антикорупціонерами», що підтримували американця Роберта Сторча.
 • Про квоти, меми та мобілізацію
  Юрко Космина
  Ухвалення в першому читанні законопроекту про мовні квоти на українському телебаченні знову надовго заповнило інформаційний простір страшилками про мільйони громадян, яких хижі націоналісти позбавляють законного права вважати, що вони й досі живуть у Савєцкам Саюзє. Не будемо розвінчувати жахів широких верств суспільства: так, шановні, ви не повірите, але СРСР справді скінчився. Більше того, тепер в українському етері має нарешті скінчитися й Росія — і альтернатив цьому не існує.
 • ​Холодницький: «Терпіть, все буде добре, ми просто робимо свою роботу»
  Соня Кошкина
  «Намагаєшся щось зробити, а тебе ще й чомусь звинувачують. Найбільше це впливає на моїх підлеглих - людям таке обливання брудом просто незрозуміле». Продовження розмови голови САП із Сонею Кошкіною.
 • Доблесть. Дурість. Жадібність
  Виталий Портников
  Ввести «зовнішнє управління» на Донеччині в РФ просто так не могли, це посилило б позиції прихильників посилення санкцій проти Кремля і дозволило б звинуватити Росію в порушенні Мінських угод. Для введення такого управління була використана блокада Донбасу.
 • ДУРНЯ ТИЖНЯ: костюм страуса, півні Насірова та фарбований Микита
  Юрко Космина
  Про ревнощі ціною в 100 мільйонів, розквіт блокадних стартапів, “складські приміщення” Януковича, “комбата Джигурду” та залежність мумії Лєніна від українських декомунізаторів — у сатиричній п'ятничній п'ятірці найдурнуватіших подій тижня, що минає.
 • Всі публікації розділу