Політика

 • «Невідома Рада»: грішна і свята
  Анна Стешенко
  У четвертій статті з циклу «Невідома Рада» ми розповімо і покажемо вам, як прямо в парламентській будівлі народні депутати замолюють гріхи, наводять красу і поєднують роботу з педикюром і масажем ступень.
 • Операція «ліквідація»: чому в Україні існують два Верховні Суди
  Вікторія Матола
  Рішення Конституційного Суду розглядається як один із юридичних механізмів виходу з ситуації, оскільки судді Верховного Суду України грозять позовами до Євросуду з прав людини. А це може поставити під загрозу судову реформу. Виходом із глухого кута може стати рішення КС про часткову неконституційність ліквідації ВСУ (щодо порушення прав суддів).
 • Порошенко і автокефалія: останній бій, він важливий найбільш
  Соня Кошкина
  Президент Порошенко просить Константинополь дати Автокефалію українській помісній церкві. Що з цього не/вийде, і до чого тут його другий термін? Пан або пропав?
 • "Я не вважаю, що ЦВК може радикально впливати на результати виборів"
  Вікторія Матола
  "Стосовно мене особисто в НАБУ немає жодних проваджень". "За часів Януковича уряд заперечував (порушення прав людей). А потім отримував (від ЄСПЛ) шалені суми компенсації... Цього року уряд не має заборгованості за рішеннями Євросуду". Інтерв'ю з кандидаткою до складу ЦВК, заступницею міністра юстиції Наталією Бернацькою.
 • "Шатун" нашого карткового будиночка
  Анна Стешенко
  Головне для парламенту - протриматися до жовтня. Коли вже, за конституційними нормами, не можна буде розпускати парламент і призначати дострокові вибори. Протриматися - це означає втримати від відставки Кабмін Гройсмана, не допустити голосування стосовно Супрун і будь-яких кадрових питань, які загострюють конфлікт по лінії основних сил.
 • Загнані в кут: чому парламенту не вдається оновити ЦВК
  Тереза Лащук
  Цього тижня у Верховній Раді планували оновити склад Центральної виборчої комісії, у більшості членів якої ще у 2014 році закінчився термін повноважень. Однак у четвер депутатам навіть не вдалось дійти до розгляду цього питання. Чому у "Народному Фронті" побоюються голосування за ЦВК, як президент поcіяв паніку серед опозиції та чи зможуть депутати все ж обрати новий склад ЦВК - розібрався LB.ua.
 • Володимир Горбулін: «Напад на Україну призведе до нової світової війни»
  Анна Стешенко
  Директор Національного інституту стратегічних досліджень Володимир Горбулін впевнений: незважаючи на загрозливе загострення відносин Заходу і Росії, ймовірність глобальної війни між ними вкрай мала. LB.ua розпитав Володимира Павловича про нову «холодну війну», блеф Путіна і ракетний удар союзників по об'єктах у Сирії, а також про можливий масштабний наступ РФ на Україну.
 • Друг мого ворога
  Соня Кошкина
  У відповідь на питання, чи може Порошенко прийняти рішення не балотуватися, якщо зрозуміє, що гра безперспективна - соратники Президента ненадовго «зависають», але через пару секунд чесно зізнаються: так, може.
 • «Катакомби Ради: секрети підземелля урядового кварталу»
  Анна Стешенко
  У третій частині циклу «Невідома Рада» LB.ua розповідає про підземне місто, яке з'єднує Верховну Раду, Кабмін, Нацбанк і Адміністрацію президента. Таємні бункери, побудовані в 30-х роках, продовжують функціонувати сьогодні і готові надійно вберегти владну верхівку не тільки від гніву народу, але і ядерного удару.
 • Геннадій Кернес: "Зараз Порошенко проявляє себе як лідер нації"
  Соня Кошкина
  «За один тур не переможе ніхто. Ні Порошенко, ні його суперники». «Революція принесла розруху». «Добкін загрався в політику». «Я був у Кадирова вдома в гостях, їв з ним за одним столом». Розмова Соні Кошкіної з Геннадієм Кернесом.
 • Всі публікації розділу