Політика

 • Луценко й Аваков обурені запобіжними заходами для затриманих податківців

  Луценко й Аваков обурені запобіжними заходами для затриманих податківців

  Генпрокурор дозволив собі натяк на підпал Печерського суду.
 • На Західному фронті без змін
  Евгений Плинский
  Повітря в прикордонних регіонах Західної України буквально просочене контрабандою. Одні її возять, інші постачають (з обох боків кордону), треті забезпечують реалізацію. Тут за святковим застіллям на рівних зустрічаються контрабандисти, їхні куми-митники, свати-фіскали і невістки-власники нелегальних магазинів цигарок і горілки.
 • Валерія Лутковська: звільнити не можна залишити
  Вікторія Матола
  У разі відсутності консенсусу між фракціями БПП і "Народного фронту" питання переобрання омбудсмана може зависнути в парламенті, як і заміна складу Центральної виборчої комісії. І знайти винного буде вкрай важко, адже обрання Уповноваженого з прав людини проводитиметься шляхом голосування бюлетенями. Які шанси Верховної Ради на заміну Валерії Лутковської – в матеріалі LB.ua.
 • Віктор Трепак: «СБУ - один із інструментів вищого політичного керівництва країни»
  Соня Кошкина
  «…Це очевидно і не є великою таємницею. Думаю, що ніхто не піде на те, щоб зменшувати повноваження СБУ. …Служба весь час була підконтрольна Адміністрації Президента, і саме вона проводить призначення. Той, хто впливає на кадри, має вплив політичний. Це очевидно». Розмова колишнього першого заступника голови СБУ із Сонею Кошкіною.
 • “Донєцк нєпрікаянний”: ексклюзивні тури для російських туристів
  Юрко Космина
  Байк-тур “Паром Побєди”, солярій “Гіві”, гастро-тур “Врємя для наслаждєній” і ще багато-багато цікавинок, за допомогою яких оператори окупованих територій Донбасу зможуть гідно розвинути перспективний напрямок московитського туризму.
 • Вадим Троян: «Одна з ключових версій вбивства Шеремета - російський слід»
  Соня Кошкина
  «Є щонайменше дві версії (про причетність до вбивства Шеремета) спецслужб інших держав. Це - суміжні, з якими ми зараз воюємо». Розмова заступника голови МВС із Сонею Кошкіною.
 • ДУРНЯ ТИЖНЯ: бджілкові бунти, “Вата-таксі” та “Сортир-Арена”
  Юрко Космина
  Про ласих до цукерок Порошенка котів Януковича, навалу переселенців із “Вконтакту” та “Однокласників”, мирний план врегулювання конфліктів із таксистами, тлумачення нового вектора чернігівського Богдана та здатність московитів заповнити стадіон фекаліями — у традиційному сатиричному огляді найдурнуватіших подій тижня, що минає.
 • ​Йосиф Зісельс: Ізраїль не може економічно допомогти Україні – це маленька країна, але може передати досвід
  Тереза Лащук
  "Коли Україна навчиться діяти згідно зі своїми національними інтересами і перестане звертати увагу на зауваження Заходу, Сходу, Півночі чи Півдня, тоді розпочнеться нормальне життя". Інтерв'ю з головою Асоціації єврейських організацій і громад України (Ваад), дисидентом Йосифом Зісельсом.
 • Собори наших дуп
  Юрко Космина
  Замість “руки Путіна”, появи якої Україна з острахом очікувала протягом усього київського Євробачення, конкурс європейської пісні в самісінькому його фіналі накрила не менш страхітлива та небачена загроза — оголена дупа Віталія Седюка...
 • Ігор Бенедисюк: «Немає судової влади, яка завоювала б незалежність раз і назавжди»
  Вікторія Матола
  "...Зміни, котрі відбуваються в судовій системі, руйнують механізми впливу політиків на суди. Цей вплив будувався не один рік". "Ще з минулого року відчуваю певний політичний тиск... Я пов’язую його з великим незадоволенням певних сил діяльністю ВРП щодо притягнення до дисциплінарної відповідальності окремих суддів, звільнення суддів із посад, які вони обіймали багато років". Інтерв'ю з головою Вищої ради правосуддя Ігорем Бенедисюком.
 • ДУРНЯ ТИЖНЯ: Борис Піночетов, Валерія Квантарева і мотузочка для Кісєльова
  Юрко Космина
  Про переможні здобутки революційної хунти Дніпра, ефективність “лякання ментів” гранатометом Коханівського, квантову робототехніку Гонтаревої, контакти з Азією “священної корови” Савченко та піррову перемогу Дмітрія Кісєльова над кримськими маслинами — в сатиричній п'ятірці найдурнуватіших подій тижня, що минає.
 • Всі публікації розділу