ГоловнаСвіт

У Грузію не пустили колону російських байкерів

Мотоциклісти прямували на зліт у Греції.

У Грузію не пустили колону російських байкерів
Фото: Руслан Левиев / Тwitter

Грузинські прикордонники не пустили в країну групу російських байкерів, які хотіли потрапити в країну через КПП "Верхній Ларс".

Про це пише "Новини-Грузія" з посиланням на місцеве громадське ТБ.

Громадянам Росії було відмовлено у в'їзді до Грузії на підставі закону про правове становище іноземців і осіб без громадянства. У ньому наголошується, що іноземцю може бути відмовлено у в'їзді в Грузію, якщо він не надасть інформацію або надає неправдиву інформацію про свою особу або мету поїздки.

Колона з 30 байкерів прямувала транзитом через Грузію до грецького міста Салоніки, а потім до Афін, де 1-2 травня планується збір. Однак мотоциклістам було відмовлено у в'їзді на територію Грузії і навіть у проїзді територією Грузії транзитом.

Заборона на в'їзд залишиться чинною до 10 травня.

У 2017 році в Грузію не пропустили групу російських байкерів під назвою "Нічні вовки". Вони заявили, що збираються відзначити в Тбілісі день перемоги над Німеччиною у Другій світовій війні, але через протест грузинської громадськості байкерів не впустили в країну.

У підсумку на святкування Дня перемоги до меморіалу в парку Ваке в Тбілісі 9 травня потрапили тільки двоє представників "Нічних вовків". Як з'ясувалося, вони зуміли потрапити в Грузію тільки завдяки тому, що перетнули кордон задовго до свят - на початку квітня.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter