ГоловнаСвіт

Прем'єр Вірменії Пашинян зібрався у відставку

"Позачергові вибори відбудуться 9-10 грудня. Для цього я повинен подати у відставку до 16 жовтня".

Прем'єр Вірменії Пашинян зібрався у відставку
Фото: EPA/UPG

Прем'єр-міністр Вірменії Нікол Пашинян, який прийшов до влади у травні на хвилі протестів, повідомив про намір піти у відставку заради призначення позачергових виборів.

В інтерв'ю телеканалу France24 він сказав, що піде з посади у найближчі кілька днів, пише news.am.

"Попередньо можу сказати, що позачергові вибори відбудуться, швидше за все, 9-10 грудня, плюс-мінус пару днів. Для цього я повинен подати у відставку до 16 жовтня", - зазначив Пашинян.

Згідно зі сценарієм, озвученим раніше Пашиняном, після його відставки парламент двічі не обере прем'єр-міністра, після чого парламент буде розпущений і будуть оголошені позачергові вибори.

2 жовтня після ухвалення парламентом законопроекту, що передбачає недопущення розпуску Національних зборів, Пашинян вивів людей на вулиці і заявив на мітингу про намір подати у відставку.

8 жовтня голова партії "Квітуча Вірменія" Гагік Царукян і Пашинян підписали меморандум про проведення позачергових виборів у грудні, згідно з яким партія зобов'язується не висувати кандидатуру прем'єр-міністра.

Понад 15 депутатів підписали документ, у якому сказано, що вони підтримують позицію прем'єр-міністра Нікола Пашиняна про проведення позачергових парламентських виборів у грудні 2018 року.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter