ГоловнаСвіт

Близько 40 українців затримано в Італії за підозрою у нелегальному перевезенні мігрантів

Їх наймали через інтернет нібито для перевезення туристів.

Близько 40 українців затримано в Італії за підозрою у нелегальному перевезенні мігрантів
Фото: ukranews.com

В Італії за підозрою у нелегальному перевезенні мігрантів за два роки було затримано близько 40 українців. Про це повідомив офіційний представник Департаменту консульської служби МЗС України Василь Кирилич, передає УНІАН.

"За інформацією закордонних дипломатичних установ України в Італії, протягом 2014-2016 років на території Італії затримано і заарештовано близько 40 громадян України за підозрою в перевезенні нелегальних мігрантів", - зазначив він.

Кирилич зазначив, що всі заарештовані повідомляли про одну і ту ж схему найму на роботу. В окремих містах України невідомі особи в мережі Інтернет оголошували пропозиції щодо роботи в туристичній сфері, зокрема, перевезення туристів на яхті. У місці прибуття їх зустрічали особи, і пропонували роботу з перевезення туристів. Особи, які пропонували роботу, потім зобов'язували громадян України, які були членами екіпажів яхт, брати на борт осіб, які нібито були туристами і мають бути доставлені в певний призначений пункт.

"З'ясувалося, що місію вони виконували іншу. Власне ту місію, яка потім була розцінена правоохоронними органами як дії, що порушують законодавство країни", - сказав дипломат.

Він запевнив, що консульськими посадовими особами на постійній основі підтримується контакт з усіма ув'язненими громадянами України і надається консульський захист. У цій справі тривають слідчі дії.

Як повідомлялося, ЄС продовжив операцію із протидії нелегальній міграції до кінця 2018 року.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter