ГоловнаСвіт

Трамп скасував програму Обами щодо захисту клімату

Президент США вважає підписання ним указу початком нової ери та "історичним кроком".

Трамп скасував програму Обами щодо захисту клімату
Фото: EPA/UPG

Президент США Дональд Трамп підписав указ, що скасовує низку розпоряджень Барака Обами у сфері боротьби з кліматичними змінами.

Мова, зокрема, йде про анулювання мораторію на розробку нових родовищ вугілля, передає DW.

Указ Трампа також передбачає перегляд плану "Чиста енергія", що передбачає зниження обсягів виробництва електроенергії за допомогою вугілля і поступовий перехід на постійне використання поновлюваних джерел енергії.

Дональд Трамп раніше вже заявляв, що його попередник вів війну проти вугілля, в результаті якої скоротилися місця праці в гірничодобувній галузі.

За словами Трампа, підписаний ним указ стане початком нової ери та "історичним кроком", що веде до зняття обмежень в енергетиці, скасування втручання держави в цю галузь і запобігає ліквідацію робочих місць.

Будучи кандидатом у президенти США, Трамп неодноразово критикував Паризьку угоду щодо клімату і обіцяв її скасувати у разі своєї перемоги. Через кілька годин після вступу на посаду із сайту Білого дому зник розділ про зміну клімату. Американський президент також називав теорію про зміну клімату "аферою", яка, на його думку, була розроблена китайцями для знищення американської промисловості.

Раніше повідомлялося, що Трамп відмовився виходити з угоди щодо клімату під впливом дочки.

Нагадаємо, розроблений адміністрацією президента США Дональда Трампа законопроект про реформу системи медичного забезпечення, передбачає скасування страхової системи Obamacare, введену екс-президентом Бараком Обамою, був знятий з голосування.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter