ГоловнаСвіт

Кадиров назвав жартом своє відео з Касьяновим на прицілі

Зауваження Володимира Путіна голова Чечні назвав законом, який він негайно виконає

Кадиров назвав жартом своє відео з Касьяновим на прицілі

Голова Чечні Рамзан Кадиров назвав жартом розміщений ним у січні в "Інстаграмі" відеоролик, на якому керівник опозиційної партії "Парнас" Михайло Касьянов зображений під прицілом снайперської гвинтівки, повідомляє Російська служба Бі-бі-сі.

Пост Кадирова з'явився незабаром після зауваження президента Володимира Путіна на його адресу, яку той зробив під час "прямої лінії".

"Я свою дипломатичну академію проходив у щоденній боротьбі проти найлютіших ворогів Росії, під час якої позбавлявся найрідніших і найближчих людей, друзів і соратників. У силу цього мої висловлювання іноді бувають дещо емоційними, але щирими, що йдуть від серця", - написав Кадиров на своїх сторінках в "Інстаграмі" і "Фейсбуці".

"Що стосується фото з Михайлом Касьяновим, то це був жарт, який мав подібний характер, не містив, і за жодних обставин не міг містити прямих загроз на чиюсь адресу", - пояснив Кадиров.

"Однак зауваження президента Росії Володимира Путіна для мене закон, який я негайно виконаю! Ще раз заявляю, що загальнонаціональні інтереси для команди Ахмата-Хаджі Кадирова священні", - заявив голова Чечні.

Як наголошують, у четвер під час "прямої лінії" Путіна журналіст Сергій Доренко попросив його визначити межі допустимого в політичному протистоянні, натякаючи на нещодавні різкі заяви Рамзана Кадирова.

Путін заступився за Кадирова, нагадавши, що той спершу воював у Чечні на боці сепаратистів, у підсумку зробив вибір перейти на бік Росії.

"Це важка внутрішня трансформація, яка йшла зсередини", - сказав президент РФ.

Нагадаємо, наприкінці січня голова Чечні Рамзан Кадиров опублікував у своєму "Інстаграмі" відеоролик з опозиціонером Михайлом Касьяновим, на який накладено фільтр у вигляді прицілу снайперської гвинтівки.

"Касьянов приїхав до Страсбурга по гроші для російської опозиції. Хто не зрозумів, той зрозуміє", - йшлося в підписі до відео. Фраза "Хто не зрозумів, той зрозуміє" дублює назву бойовика, в якому знявся Кадиров.

Соратник Касьянова по партії "Парнас" Ілля Яшин заявив, що публікація є прямою погрозою вбивством.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter