ГоловнаСвіт

Польща створила прокурорську групу для розслідування катастрофи під Смоленськом

До складу групи увійдуть досвідчені прокурори з усієї Польщі

Польща створила прокурорську групу для розслідування катастрофи під Смоленськом
Фото: telegraf.lv

Влада Польщі створила прокурорську групу, яка візьметься за розслідування авіакатастрофи під Смоленськом, у якій загинув президент Лех Качинський.

Про це повідомляє Укрінформ.

"21 березня 2016 року генпрокурор Збігнєв Зьобро своїм розпорядженням створив прокурорську групу у справі ведення слідства стосовно з'ясування обставин Смоленської катастрофи. Групу очолив заступник генпрокурора Марек Пасіонек", - йдеться в повідомленні.

До складу групи увійдуть вісім прокурорів, згодом ще двоє - з військової прокуратури.

19 березня Зьобро повідомив, що до складу цієї групи увійдуть "досвідчені прокурори з усієї Польщі".

"Завданням групи є повний і комплексний аналіз усіх матеріалів, пов'язаних зі Смоленською трагедією - і головних, і другорядних, і подальше продовження цього слідства в рамках збору доказів", - заявив він.

Група розслідуватиме Смоленську катастрофу замість окружної військової прокуратури, яка буде розформована в рамках своєї ліквідації на початку квітня.

Нагадаємо, 4 лютого міністр оборони Польщі Антон Мацеревич підписав документи про відновлення розслідування Смоленської катастрофи, яка сталася 10 квітня 2010 року.

Літак польського президента, на борту якого перебували 96 осіб, включаючи самого голову держави Леха Качинського, розбився, коли заходив на посадку на аеродром Смоленськ-Північний в умовах сильного туману і обмеженої видимості. Усі пасажири і члени екіпажу загинули.

Качинський прямував до Росії на траурні заходи до сімдесятих роковин розстрілу польських офіцерів у Катинському лісі.

13 березня Мацеревич назвав терактом авіакатастрофу під Смоленськом, у якій загинув президент Лех Качинський.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter