ГоловнаСвіт

В Угорщині виявили "фабрику" з виробництва фальшивих гривень

Фальшиві гроші планувалося збувати в Україні

В Угорщині виявили "фабрику" з виробництва фальшивих гривень
Фото: mukachevo.net

В Угорщині співробітники Національного бюро розслідувань затримали двох жителів села Нікладхаза, неподалік від міста Мікшольц, яких звинувачують у виготовленні фальшивих доларів США та українських гривень.

Про це повідомляє сайт Mukachevo.net.

У цій справі заарештовано двоє чоловіків. За їх свідченнями, на початку 2015 року вони зайнялися виготовленням підроблених 20-доларових купюр. Виробництво розгорнули в місті Мішкольц на базі приватної друкарні. Фальшиві гроші планувалося збувати в Україні.

Чоловіків затримали 31 липня. Під час обшуку слідчим вдалося знайти 1826 штук спеціальних аркушів, на яких було надруковано 20-доларові купюри високої якості. Поліція також виявила і вилучила всі інструменти, форми (кліше) і друкарські машини, за допомогою яких виготовлялися підробки. Також було знайдено друковані форми кліше і 1000 аркушів, які готували для друку 200-гривневих українських купюр.

Загалом порахували, що злочинці тільки за рахунок однієї цієї надрукованої партії могли розраховувати на прибуток більш як 123 млн форинтів (440 тис. доларів).

Затримані стверджують, що працювали під замовлення з України. Остаточне призначення фальшивих грошей поки що невідоме.

Нагадаємо, раніше СБУ заявляла, що в Донецьку "зарплату" бойовикам видають фальшивими гривнями.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter