ГоловнаСвіт

Росія відправить черговий гумконвой на Донбас

Російське МНС стверджує, що у вантажівках везуть продукти та медикаменти

Росія відправить черговий гумконвой на Донбас
архив
Фото: mchs.gov.ru

Росія відправить на схід України черговий - 16-й за ліком - "гуманітарний конвой".

Про це повідомляє "Интерфакс".

"24 лютого з Ногінського рятувального центру МНС Росії в Ростовську область вирушає автомобільна колона з гуманітарною допомогою для жителів Донецької та Луганської областей", - йдеться в повідомленні МНС, яке надійшло в "Интерфакс".

"Чергова колона з гуманітарною допомогою буде сформована в Ростовській області в Донському рятувальному центрі МНС Росії, де до вантажних автомобілів з Ногінська приєднаються машини з інших регіонів Росії, - зазначили у відомстві. - Там само формується гуманітарний вантаж, більша частина якого - продукти харчування, медикаменти, предмети першої необхідності й інші матеріальні засоби, необхідні для життєзабезпечення населення Донбасу".

Нагадаємо, попередній "гумконвой" приїжджав на Донбас 20 лютого. При цьому спостерігачі ОБСЄ зазначили, що гумконвой РФ в'їхав і виїхав з України без огляду прикордонниками.  Зазначимо, що всі російські "гумконвої" перетинали український кордон незаконно. Крім того, українські військові неодноразово відзначали активізацію бойових дій з боку бойовиків після приїзду російських вантажівок, що дає підстави припускати, що в машинах возять не тільки продукти, а й боєприпаси.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter