ГоловнаСвіт

Користувачі Microsoft зможуть безкоштовно оновитися до Windows 10

Рішення оголосити систему безкоштовною стало важливим кроком для Microsoft

Користувачі Microsoft зможуть безкоштовно оновитися до Windows 10

Користувачі компанії Microsoft зможуть безкоштовно скачати нову версію операційної системи Windows 10 протягом одного року після її випуску.

Про це пише газета The Guardian.

До Windows 10 свої операційні системи зможуть оновити користувачі Windows 8.1, Windows Phone 8.1 і Windows 7. Рішення оголосити систему безкоштовною стало важливим кроком для Microsoft, яка отримувала основний дохід саме з продажу операційних систем, зазначає видання.

Windows 10 синхронізовано працюватиме на комп'ютерах, смартфонах, планшетах і на ігровій приставці Xbox. Крім того, у новій операційній системі з'явиться браузер Spartan, який прийшов на зміну браузеру Internet Explorer і відрізнятиметься високою швидкістю роботи.

Операційна система Windows 8, яку Microsoft випустила раніше, не здобула великої популярності. Згідно з проведеним компанією Forrester дослідженням, Windows 8 встановлено лише на 10% комп'ютерів і на 19% планшетів.

Microsoft представила нову операційну систему на презентації, яка відбулася 21 січня в американському місті Редмонд. Тоді представники компанії сказали, що Windows 10 вийде до кінця 2015 року.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter