ГоловнаСвіт

Путін: РФ реагуватиме на спроби спецслужб і "кишенькових НГО" послабити її

Президент стверджує, що постійно робляться спроби тим чи іншим способом послабити Росію

Путін: РФ реагуватиме на спроби спецслужб і "кишенькових НГО" послабити її
Путин
Фото: EPA/UPG

Президент РФ Володимир Путін заявив, що Росія буде адекватно реагувати на спроби ззовні послабити її позиції на міжнародній арені, повідомляє 22 липня "Интерфакс".

За його словами, такі спроби здійснюють за допомогою спецслужб, "кишенькових НГО" та інших методів.

"Ми повинні адекватно реагувати на ці виклики, а головне - працювати системно, вирішувати проблеми, що містять потенційні ризики для єдності нашої країни і суспільства", - сказав Путін на засіданні Ради безпеки РФ.

"Спроби розгойдати суспільно-політичну ситуацію, тим чи іншим способом послабити Росію, вдарити по вразливих, проблемних місцях, безумовно, робляться і будуть робитися", - сказав Путін.

"Будуть використовуватися механізми в так званій конкурентній боротьбі на міжнародній арені. Це стосується і економічної сфери, і політичної. Для цього, зокрема, задіюються можливості спеціальних служб, використовуються сучасні інформаційні та комунікаційні технології, канали залежних, кишенькових, неурядових організацій - механізми так званої м'якої сили", - додав Путін.

Нагадаємо, у квітні 2014 року Путін наказав ФСБ бути напоготові і заявив, що РФ не повинна дозволити використовувати неурядові організації із "деструктивною" метою, "як в Україні".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter