ГоловнаСвіт

У Кенії узаконили багатоженство

Прихильники нового закону говорять, що він дозволить скоротити поширення проституції

У Кенії узаконили багатоженство

Президент Кенії Ухуру Кеніата підписав закон, що дозволяє чоловікам мати необмежену кількість дружин. Про це у вівторок, 29 квітня, повідомляє агентство AFP.

"Шлюб - це добровільний союз чоловіка і жінки, незалежно від того моногамний цей союз чи полігамний", - йдеться у заяві кенійського лідера.

Хоча закон суперечить існуючому законодавству Кенії, в березні парламент країни підтримав його введення. Згідно з новим законом, щоб знову одружитися, чоловікові не потрібна згода вже наявної дружини. При цьому спочатку законопроект передбачав право дружини накласти "вето" на нову обраницю чоловіка, проте чоловіки в кенійському парламенті не підтримали цю ініціативу, тим самим розгнівавши жінок-депутатів.

Тепер єдиним обмеженням для вступу до шлюбу у Кенії є лише вік, який повинен становити не менше 18 років. Кенійським жінкам мати більш ніж одного чоловіка заборонено.

Незважаючи на те, що більшість кенійців сповідують християнство, в країні широко поширена полігамія, особливо серед традиційних спільнот.

Національна рада церков Кенії вже розкритикувала прийнятий закон. Прихильники закону, однак, стверджують, що він дозволить скоротити масштаби поширення проституції.

Читайте новости LB.ua в социальной сети Facebook