ГоловнаСвіт

Чавес повністю одужав і впевнений у перемозі на виборах

Президента Венесуели було прооперовано на Кубі і він кілька разів літав до Гавани на курси радіотерапії.

Чавес повністю одужав і впевнений у перемозі на виборах

Уго Чавес вирішив всі проблеми зі здоров'ям. Він "абсолютно впевнений" у тому, що громадяни Венесуели висловлять йому довіру в найближчу неділю під час президентських виборів.

Президент Венесуели Уго Чавес вирішив всі проблеми зі здоров'ям і вже не згадує про те, що у нього був рак, повідомляє в четвер агентство ЕФЕ.

"Я навіть не згадую про це", - заявив він в інтерв'ю агентству.

Президент Венесуели сказав, що він "абсолютно впевнений" у тому, що громадяни Венесуели висловлять йому довіру в найближчу неділю під час президентських виборів.

"Я впевнений в тому, що мене підтримають (більшістю голосів), я абсолютно впевнений в цьому, тому що знаю свій народ", - сказав він.

Як повідомляли, в червні 2011 року у Чавеса була виявлена ракова пухлина. Його було прооперовано на Кубі і він кілька разів літав до Гавани на курси радіотерапії.

Після завершення курсу лікування Чавес заявив, що не бачить необхідності в подальшому лікуванні від раку і що почувається добре. Згодом він оголосив про те, що повністю вилікувався від раку і готовий продовжити передвиборну кампанію.

Чавес відкинув припущення про те, що ця передвиборна кампанія найважча з тих, які були в його житті.

"Вона не така наполеглива, абсолютно точно, перша (кампанія) була найбільш наполегливою", - підкреслив він.

Як повідомляли, головний суперник Чавеса на виборах кандидат у президенти Венесуели від опозиції Енріке Капрілес висловив упевненість у своїй перемозі і закликав своїх прихильників голосувати без страху. Вибори президента Венесуели відбудуться 7 жовтня.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram