ГоловнаСвіт

Медики заперечують факт отруєння 37 школярів у Дніпропетровській області

У районі працює комісія за участю спеціалістів обласної санепідемстанції.

Медики заперечують факт отруєння 37 школярів у Дніпропетровській області
Фото: www.rusnovosti.ru

Управління охорони здоров'я Дніпропетровської облдержадміністрації заперечує факт харчового отруєння 37 учнів Чаплинської школи Петриківського району

За даними управління, лікарі та фахівці санепідемслужби обстежили учнів, проте факт "отруєння дітей і спалаху кишкової інфекції не був установлений".

"Станом на 21 вересня всі діти, які звернулися по медичну допомогу, перебувають у задовільному стані під амбулаторним наглядом лікаря", - повідомила начальник Головного управління охорони здоров'я Дніпропетровської області Валентина Гінзбург.

Зараз у районі працює комісія за участю спеціалістів обласної санепідемстанції, яка з'ясовує обставини захворювання учнів Чаплинської школи.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що в Петриківському районі Дніпропетровської області отруїлися 37 учнів Чаплинської середньої школи.

20 вересня одну дитину госпіталізували в Дніпропетровську клінічну лікарню з діагнозом "реактивний панкреатит", решта дітей з підозрою на гостру кишкову інфекцію через легку форму захворювання перебувають на домашньому лікуванні.

Причини отруєння встановлює комісія фахівців обласної санстанції та Головного управління охорони здоров'я Дніпропетровської облдержадміністрації.

Джерело: УНИАН
Читайте новости LB.ua в социальной сети Facebook