ГоловнаСвіт

Сирійські повстанці зруйнували армійські казарми

Є жертви.

Сирійські повстанці штурмували казарми урядових військ у північно-західній провінції Латакія в ніч проти середи - загинуло щонайменше 20 військовослужбовців.

Про це повідомляє Reuters 20 червня з посиланням на Сирійську обсерваторію з прав людини.

Обсерваторія, яка базується у Великобританії й має мережу контактів у Сирії (зокрема, це повстанці, активісти опозиції та члени державної безпеки), повідомила, що повстанці полонили кількох військових, зокрема полковника, і захопили кілька кулеметів і гранатометів.

"Із початку минулої ночі до 5:00 ранку бунтівники атакували комплекс казарм регулярної армії, що складається з трьох будівель, дві з яких впали", - сказав керівник обсерваторії Рамі Абдельрахман.

Протягом останніх кілької тижнів спостерігається сплеск нападів повстанців на танки й армійські контрольно-пропускні пункти. Активісти опозиції говорять, що повстанці з Вільної сирійської армії змогли захопити й утримати територію в деяких районах країни.

Організація Об'єднаних Націй стверджує, що більш ніж 10 тисяч осіб убиті урядовими військами. Уряд країни, своєю чергою, заявляє про понад 3400 жертв із боку збройних сил Сирії.