ГоловнаСвіт

Єврокомісія подасть до суду на Угорщину

ЄК хоче змусити країну змінити законодавство.

Єврокомісія подасть до суду на Угорщину
Фото: xakac.info

Єврокомісія вирішила подати до Європейського суду позови проти Угорщини.

Єврокомісія посилює тиск на Угорщину в конфлікті навколо державних реформ, що їх проводить правоконсервативний уряд цієї держави на чолі з прем'єр-міністром Віктором Орбаном. 25 квітня Комісія ЄС вирішила подати до Європейського суду позови проти Угорщини, звинувативши її в порушенні європейських угод.

"У такий спосіб ми хочемо змусити Угорщину змінити законодавство", - заявив представник Єврокомісії.

Позови, які подасть Комісія ЄС як гарант дотримання європейських угод, стосуються нових угорських законів, які, на її думку, позбавляють незалежності органи юстиції, а також уповноваженого з захисту приватних даних. Поступки, на які йде Будапешт, Брюссель вважає недостатніми. Якщо Угорщину визнають винуватою, їй загрожуватимуть великі грошові штрафи, повідомляє Deutsche Welle.

Між тим, третє конфліктне питання - про незалежність емісійного банку - після отримання відповідних обіцянок Будапешта вважають урегульованим. Представник Єврокомісії повідомив, що тепер переговори з Будапештом про надання Угорщині фінансової допомоги може бути відновлено. Угорщина терміново потребує кредитів, проте Міжнародний валютний фонд (МВФ) кілька місяців тому припинив із нею переговори через заперечення Єврокомісії.

Джерело: euromag.ru
Читайте новости LB.ua в социальной сети Facebook