ГоловнаСпорт

Гвоздик став першим послом доброї волі Червоного Хреста України

Боксер має намір відкрити власний благодійний фонд.

Гвоздик став першим послом доброї волі Червоного Хреста України
Александр Гвоздик
Фото: boxingscene.com

Першим Послом доброї волі Товариства Червоного Хреста України став чемпіон світу з боксу в напівважкій вазі за версією WBC харків'янин Олександр Гвоздик.

Меморандум щодо цього підписали Гвоздик і генеральний директор Товариства Червоного Хреста України Лілія Білоус, повідомляє Укрінформ.

"Олександр Гвоздик - перший посол доброї волі Червоного Хреста України за роки незалежності. Ми зробили цей вибір не механічно, а свідомо, як то кажуть, серцем, керуючись не тільки його досягненнями в спорті, а й загальними поглядами на гуманітарні цінності. Серед них - культ здорового способу життя, популяризація спорту, що важливо для молоді, а також принципи політичної нейтральності та добровільності", - зазначила на церемонії підписання меморандуму Білоус.

Як сказав Гвоздик, перший крок, який він зробить у новому статусі - це відкриття власного благодійного фонду: "Наразічлени фонду - я і моя дружина, але сподіваюся, що до нас приєднуються інші спортсмени і звичайні люди-гуманісти".

За його словами, у понеділок він вже поїде з Харкова на тренування в Європу, а звідти - в США, де живе.

"Я пам'ятаю свої нові обов'язки і обіцяю не підвести, тому що зараз в Україні допомога вкрай необхідна тисячам людей. Також як посол просуватиму ідеї гуманізму".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter