>

"Валенсія" забила два голи в компенсований час і вийшла в півфінал Кубка Іспанії

"Хетафе" не вистачило кількох хвилин, щоб вийти в 1/2 фіналу.

Родриго Морено

У повторному чвертьфінальному поєдинку Copa del Rey на "Местальї" "Валенсія" приймала "Хетафе" і домоглася вольової перемоги 3:1.

Уже на 1-й хвилині рахунок відкрили гості (Хорхе Моліна Відаль). З урахуванням результату першого матчу, що завершився перемогою "Хетафе" (1:0), становище господарів за сумою двох зустрічей було критичним.

Однак у лавах валенсійців знайшовся герой, який змінив перебіг поєдинку - Родріго Морено відзначився хет-триком.

При цьому іспанський футболіст бразильського походження два свої голи забивав уже в компенсований час.