ГоловнаСпорт

Російському футбольному союзу загрожують санкції ФІФА через матчі професійних команд у Криму (оновлено)

Два російські клуби в 2017 році взяли участь у матчах на півострові.

"Сокіл" - переможець відкритого зимового Кубка Криму 2017
Фото: sports.ru/tribuna
"Сокіл" - переможець відкритого зимового Кубка Криму 2017

Міжнародна федерація футболу почала розслідування стосовно Російського футбольного союзу (РФС), повідомляє телеграм-канал "Мутко проти".

У 2017 році два російські професійні клуби - "Анжи-2" (Махачкала) і "Сокіл" (Саратов), взяли участь у зимовому кубку Криму з футболу. Ці ж команди взяли участь у Кубку Криму і в 2018 році.

Усі матчі турніру проводилися на території півострова, який ФІФА і УЄФА російським не визнають.

У ФІФА впевнені, що участь двох російських клубів у кримському турнірі було погоджено РФС. І якщо ФІФА зможе це довести, то РФС очікують серйозні санкції.

Оновлення. В. о. президента РФС Сергій Прядкін прокоментував інформацію про те, що ФІФА почала розслідування відносно РФС через матчі за участю "Анжи-2" і "Сокола" в зимовому Кубку Криму з футболу.

"РФС не має абсолютно ніякого стосунку до цього, - цитує Прядкіна "Спорт-Експрес". - Інформацію трохи плутають. Це був не офіційний Кубок Криму, а тренувальна гра в рамках збору, наскільки мені доповів Олександр Олександрович Алаєв (генеральний директор РФС, - прим. LB.ua). РФС ніяких дозволів - чи то офіційна, чи то неофіційна гра - не давав", - зазначив спортивний функціонер.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram