Ліонель Мессі перед матчем з "Жирона" зголив бороду.

Ліонель Мессі

Учора на "Ноу Камп" у рамках 5-го туру Ла Ліги відбулося каталонське дербі - "Барселона" приймала "Жирону".

Напередодні поєдинку відбулася знакова подія - капітан "блаугранас" Ліонель Мессі вирішив змінити імідж і зголив бороду. 31-річний аргентинець мав її безперервно з 2016 року. Він якось говорив, що партнери вважають його бороду талісманом і не дозволять зголити, навіть якщо таке бажання виникне.

Як виявилося, партнери мали рацію - в матчі з "Жироною" фарт зрадив "Барсу", але не Мессі, який відкрив рахунок у матчі на 19 хвилині - 1:0.

Однак потім було дурнувате видалення французького легіонера "Барселони" Клемана Лангле на 35 хвилині, що, безсумнівно, підбадьорило гостей.

Спочатку вони забили гол у роздягальню (Крістіан Стуані, 45) - 1:1.

Через 6 хвилин після відновлення гри після перерви уругваєць оформив у матчі дубль, вивівши "Жирону" вперед 1:2.

Неймовірними зусиллями господарі, граючи вдесятьох, зрівняли рахунок (Піке, 63) - 2:2.

З таким результатом поєдинок і закінчився.

"Барселона" вперше в чемпіонаті втратила очки, і тепер у таблиці двовладдя - по 13 очок набрали каталонці і мадридський "Реал", який у минулому турі обіграв на "Сантьяго Бернабеу" інший каталонський клуб "Еспаньол" - 1:0.

Мессі потрібно терміново відрощувати бороду.