>

"Маріуполь" після перемоги над "Юргорденом" вийшов до наступного раунду Ліги Європи (оновлено)

Приазовці у додатковий час обіграли "Юргорден" 2:1.

ФК "Маріуполь" у рамках матчу-відповіді другого відбірного циклу Ліги Європи в Одесі зустрічався зі шведським "Юргорденом" і здобув важку перемогу з рахунком 2:1.

Водночас матч в основний час, як і тиждень тому в Стокгольмі, завершився нічиєю 1:1.

Усі основні події розгорнулися у другій половині зустрічі.

Рахунок на 63-й хвилині відкрив Олександр Піхальонок 1:0.

Після забитого гола приазовці глибоко окопалися на своїй половині поля з метою зберегти їхній рахунок.

Однак через чверть години після пропущеного голу, гості, зусиллями Алуа Баджі, "зрівняли рахунок (1:1) і перевели матч у екстра-тайми.

На 97-й хвилині арбітр зустрічі Роберт Гарві з Ірландії угледів порушення правил Ульсона проти Бикова у штрафному майданчику "Юргордена" і призначив пенальті у ворота гостей, який реалізував Руслан Фомін 2:1.

У час, що залишився, "Маріуполь" втримав переможний для нього рахунок і в наступному раунді зустрінеться з тріумфатором пари "Вентпіс" (Латвія) - "Бордо" (Франція).

Оновлення. Суперником приазовців став французький клуб "Бордо" і в матчі-відповіді, у себе вдома, який переграв латвійців 2:1.

У першому поєдинку французи також були сильнішими 1:0.