>

"Динамо" здобуло вольову перемогу в гостьовому матчі з "Маріуполем"

Підтримати команди приїхав президент Петро Порошенко.

Футболісти київського "Динамо" перемогли в гостях ФК "Маріуполь". Матч чергового, 25-го туру чемпіонату України серед команд Прем'єр-ліги, завершився з рахунком 3: 2.

Щоб зняти питання про безпеку цього матчу, підтримати команди приїхав президент України Петро Порошенко.

Успіх динамівцям принесли три голи в другому таймі у виконанні Артема Бєсєдіна, який відзначився на 47-й хвилині, Миколи Шапаренка (65) та Віктора Циганкова (72).

У господарів стадіону ім. В. Бойка в Маріуполі дубль оформив півзахисник Андрій Тотовицький (28, 79), повідомляє Укрінформ.

Результати інших поєдинків туру:

• "Ворскла" (Полтава) - "Верес" (Рівне) - 0:0
  • "Зірка" (Кропивницький) - ФК "Олександрія" - 0:0
  • "Карпати" (Львів) - "Чорноморець" (Одеса) - 3:1

Турнірне становище:

• перша шістка - "Шахтар" - 57 очок, Динамо" - 54, "Ворскла" - 38, "Зоря" - 37, "Верес" - 33, "Маріуполь" - 33;
  • друга шістка - "Олімпік" - 31, "Олександрія" - 26, "Зірка" - 23, "Карпати" - 23, "Сталь" - 21, "Чорноморець" - 19.

Нагадаємо, на другому етапі чемпіонату перші шість команд ведуть боротьбу за медалі й місця в єврокубках, а друга шістка клубів - за збереження прописки в Прем'єр-лізі.