>

Українець Романчук став чемпіоном Європи з плавання

У медальному заліку континентального турніру Україна піднялася на сьоме місце.

21-річний український плавець Михайло Романчук завоював золото на чемпіонаті Європи з плавання на короткій воді.

Як зазначає SportArena, у фінальному запливі на 1500 метрів вільним стилем Романчук взяв впевнений реванш у олімпійського чемпіона Грегоріо Пальтріньєрі за поразку на недавньому чемпіонаті світу в Будапешті. Світового рекордсмена українець випередив на 8,34 секунди.

"Після 400 метрів Романчук майже на секунду відставав від Пальтріньєрі - Михайло збільшив темп і незабаром створив комфортний відрив від зоряного суперника", - зазначає видання.

Золото в Копенгагені стало першим для Михайла Романчука на найбільших міжнародних змаганнях. Раніше плавець з Рівного ставав переможцем Літньої Універсіади і брав золото на юнацьких Олімпійських іграх-2014.

Медаль Михайла Романчука стала для України другою на чемпіонаті Європи на короткій воді. Дарина Зевіна завоювала срібло в запливі на 200 метрів на спині.

У медальному заліку континентального турніру Україна піднялася на сьоме місце (0-1-1). Попереду Росія (6-2-2), Угорщина (5-2-1) і Нідерланди (4-1-1).