ГоловнаСпорт

Ежидіо: в "Дніпрі" не виконали своїх обіцянок

Бразилець не збирається повертатися в Україну

Ежидіо: в "Дніпрі" не виконали своїх обіцянок
Фото: EPA/UPG

Ежидіо, який утік із «Дніпра» в Бразилію, заявив, що в Україні його обдурили.

«Я мав іще два роки контракту з «Крузейро», коли отримав пропозицію із Дніпропетровська. Але в «Дніпрі» все виявилося аж ніяк не так добре. Український клуб не виконував своїх обіцянок. Увесь час, поки я був там, мені було дуже складно. Я мусив переказувати власні гроші з Бразилії.

Невдалий виявився досвід, хоча я сподівався на краще. Переїзд в Україну став суцільним розчаруванням. Я пішов із великого клубу-чемпіона, а опинився у вельми скрутному становищі.

Я подав позов у ФІФА на «Дніпро» тільки тоді, коли керівництво «Палмейрасу» підтвердило, що буде зі мною солідарно відповідальним за те, що підпише контракт зі мною», - розповів захисник в інтерв'ю atribuna.com.br.

Нагадаємо, в січні «Дніпро» заплатив «Крузейро» за трансфер захисника 2,25 млн євро. Ежидіо став основним гравцем команди, але наприкінці минулого тижня несподівано покинув Україну. Агент бразильця повідомив, що його клієнт розриває контракт із «Дніпром», оскільки український клуб не платив йому зарплату протягом трьох місяців. При цьому менеджери Ежидіо послалися на нову статтю в регламенті ФІФА (набула чинності 1 березня), згідно з якою футболіст має право розривати контракт у разі тримісячної затримки зарплати.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter