ГоловнаСпорт

Футболіст "Анжи" погорів на наркотиках

Дагестанський клуб хоче звільнити гравця

Футболіст "Анжи" погорів на наркотиках
Фото: http://www.livesport.ru

Махачкалінський "Анжи" має намір розірвати контракт з 25-річним Гією Грігалаво. Захисник може виявитися безробітним через те, що його впіймали на вживанні наркотиків.

4 лютого 2015 року в Управління Федеральної служби РФ з питань контролю за обігом наркотиків у Республіці Дагестан надійшов анонімний дзвінок про те, що на території "Анжи Арени" зафіксовано факт вживання наркотичних речовин, імовірно футболістами команди "Анжи-2".

З метою перевірки цієї інформації проведено вибіркову медичну експертизу, за результатами якої аналізи п'ятьох футболістів опинилися під підозрою.

Для уточнення результатів знадобилося провести додатковий аналіз на наявність в організмі цих спортсменів наркотичних речовин. Четверо футболістів здали аналізи добровільно, один із підозрюваних висловив категоричну незгоду, покинув стадіон і перестав виходити на зв'язок. Цим футболістом виявився Гія Грігалава.

У рапорті Республіканського наркологічного диспансеру, що надійшов 5 лютого 2015 року на ім'я начальника відділу у м. Махачкалі УФСКН Росії у Республіці Дагестан, дано офіційний висновок про наявність в організмі Грігалави заборонених речовин.

Нагадаємо, Грігалава перейшов в "Анжи" півтора роки тому з "Крил Рад". Його контракт із клубом діє ще півтора року.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter