>

"Атлетіко" переміг "Реал" у матчі Кубка Короля

"Галактікос" зазнали другого фіаско поспіль

У середу в Іспанії відбулися перші матчі 1/8 фіналу Кубка Короля. У центральному протистоянні дня «Атлетіко» на своєму полі розбив «Реал» - 2:0.

Сімеоне і Анчелотті в цьому матчі виставили напіврезервним складом (більше це стосується господарів, у яких не було 8 гравців «основи». У «Галактікос» відпочивали Касільяс, Карвахал, Роналду). Краще із своїм завданням впоралися запасні «матрацників».

Рахунок на 57-й хвилині з пенальті відкрив Рауль Гарсія (правила порушив Рамос). На 76-й хвилині Хіменес після подачі кутового подвоїв перевагу «Атлетіко». Вийшовши на поле, Роналду не зміг урятувати гру - португалець запам'ятався лише неточним ударом і регулярними втратами. Додамо, що в «Атлетіко» з перших хвилин на полі з'явився Фернандо Торрес. «Ель Ніньо», як і Кріштіану, провів вкрай невдалий матч.

Нагадаємо, що для «Реала» ця поразка стала другою поспіль. У неділю «Галактікос» у чемпіонаті Іспанії програли «Валенсії». А переможна серія мадридців налічувала 22 гри.

Матчі-відповіді Кубка відбудуться 13-15 січня.

«Атлетіко» — «Реал» 2:0

Голи: Рауль Гарсія, 57 (з пенальті), Хосе Хіменес, 76

«Валенсія» - «Еспаньол» 2:1

Голи: Гайя, 11, Негредо, 86 (з пенальті) - Стуані, 61

«Альмерія» - «Хетафе» 1:1

Голи: Верса, 20 (у свої ворота) - Верса, 59 (з пенальті)