>

"Іллічівець" і "Чорноморець" влаштували гольову перестрілку

В Одесі забили 6 голів

"Іллічівець" та "Чорноморець" в останньому матчі другого туру УПЛ влаштували гольову феєрію. Нечисленні одеські глядачі побачили відразу 6 голів - по три в кожні ворота.

Усі голи забили в першому таймі. Вони стали наслідком аж ніяк не класної гри гравців атаки, а підсумком жахливих дій захисників.

Першими відзначилися номінальні господарі - футболісти "Іллічівця". Гринь з правого флангу подав у штрафну на Довгого, який головою переправив м'яч у ворота. Через 7 хвилин одесити зрівняли рахунок: Путраш навісив, а Фомін пробив Гальчука. Буквально відразу "Чорноморець" забив другий м'яч. Діденко добив м'яч у ворота після удару Данченка.

На 26-й хвилині рахунок знову став рівним. Новачок "Чорноморця" Сиваков переправив м'яч у власні ворота - 2:2. На 30-й хвилині Гай зі штрафного пробив Гальчука - 2:3. Нарешті, на 37-й хвилині Чурко після навісу Гриня зрівняв рахунок.

У другому таймі голів не забивали.

"Іллічівець" - "Чорноморець" 3:3

Голи: Довгий, 8, Сиваков, 26 (у свої ворота), Чурко, 37 - Фомін, 15, Діденко, 20, Гай, 30