>

"Шахтар" переміг "Металіст" в Ізраїлі

"Гірники" зробили вагому заявку на перемогу в Суперкубку

У матчі 2-го туру Об'єднаного Суперкубка донецький «Шахтар» переграв харківський «Металіст» - 2:0. Перевага «гірників» під час усієї гри не викликала сумнівів, хоча донеччани грали аж ніяк не в оптимальному складі. Так, наприклад, в центрі оборони діяв Чигринський, а Ракицького відправили у центр поля. Також варто відзначити вихід з перших хвилин Ісмаїлі, Бернарда, Фреда та Феррейри.

Не використавши величезну кількість гольових моментів, «Шахтар» відзначився всього двічі. У першому таймі Дуглас Коста головою переправив м'яч у ворота після філігранного навісу від Срни. На 70-й хвилині Даріо віртуозно виконав штрафний, заставши зненацька Шуста.

В іншому матчі дня «Зеніт» так само впевнено розібрався з московським ЦСКА - 2:0. Героєм зустрічі став Халк, який записав на свій рахунок гол і передачу.

Таким чином, «Шахтар» заробив вже 6 очок. В активі «Зеніта» три пункти, у ЦСКА - 2, у «Металіста» - 1. Для перемоги в турнірі «гірникам» достатньо не програти ЦСКА. Матч відбудеться 5-го лютого.

«Зеніт» - ЦСКА – 2:0

Голи: Халк, 17, Шатов, 89.

«Металіст» - «Шахтар» - 0:2

Голи: Дуглас Коста, 10, Срна, 70.