ГоловнаСпорт

Віталій Кличко готує сюрпризи для араба

Український чемпіон світу незабаром вирушить у тренувальний табір, щоб підготуватися до бою з Чарром 8-го вересня.

Віталій Кличко готує сюрпризи для араба
Фото: EPA/UPG

- Закінчується словесна перепалка, починається активна фаза тренінгу. Слова повинні підкріплюватися дією.

- Будете готуватися якось по-особливому, або це буде ваш звичайний тренувальний табір з тими самими спаринг-партнерами?

- Це буде та сама підготовка, але з певними партнерами, які за стилем, за технікою, за антропометричними даними схожі на Мануеля Чарра. Підготовка безпосередньо до цього бою пов'язана з технікою і дещо відрізняється від інших, тому що я буду готуватися саме під цього спортсмена. У зв'язку з цим буде розроблено особливий план тренувань. Слава Богу, команда досвідчена. І в цьому випадку можу покладатися на досвід мого наставника Фріца Здунека.

- Ходили чутки, що вам відмовили в проведенні бою в Києві. Чи є в цьому якесь політичне підґрунтя?

- Не потрібно шукати чорну кішку в кімнаті, якщо її там немає. Майданчик у Києві, на жаль, не зміг задовольнити весь пакет пропозицій, який у нас був. Тому спорткомплекс став тією складовою, яка не дозволила провести бій у столиці України. У нас також були пропозиції з США, Німеччини, але московський варіант був найбільш оптимальним для проведення такого поєдинку. Впевнений, що велика кількість українців можуть приїхати на бій без візи і бути на ньому в Москві.

- Чому не розглядалися російські бійці в якості суперника?

- Як ви знаєте, ми дуже довгий час вели переговори з Миколою Валуєвим, які не закінчилися успіхом. Також довго намагалися домовитися з Олександром Повєткіним, переговори з яким, на дуже превеликий жаль, теж не виявилися успішними. Ми розуміємо, що поєдинок з російським бійцем був би дуже цікавий. Але ті, хто залишився - наразі тільки висхідні спортсмени, їм ще необхідно пройти кваліфікацію, щоб отримати можливість боксувати за звання чемпіона світу.

- Схід - справа тонка, ви вперше будете битися з арабом, чекаєте від нього якихось сюрпризів?

- Я сподіваюся, що сюрпризи будуть, і готуюся до них. Також готую і свої сюрпризи для Мануеля Чарра.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter