ГоловнаСуспільствоЖиття

Україна розширила регулярне авіасполучення з Туреччиною

11 міст України мають пряме авіасполучення з Туреччиною.

Україна розширила регулярне авіасполучення з Туреччиною
Фото: EPA/UPG

Україна майже вдвічі розширила регулярне авіасполучення з Туреччиною. Про це повідомила пресслужба Міністерства інфраструктури України з посиланням на голову відомства Владислава Криклія. 

Криклій заявив, що в результаті переговорів на рівні авіаційної влади українцям суттєво розширили регулярне авіасполучення з Туреччиною.

Фото: http://mtu.gov.ua

"Тижневу частота для здійснення пасажирських перевезень на більшості маршрутів збільшено майже вдвічі. Для сполучення Одеса - Стамбул знято обмеження на кількість рейсів. Вантажні перевезення - також без обмежень", - зазначив міністр.

Криклій також додав, що 11 міст України вже мають можливість прямого авіаційного сполучення з Туреччиною: Київ, Одеса, Херсон, Миколаїв, Харків, Дніпро, Львів, Чернівці, Вінниця, Івано-Франківськ, Запоріжжя.

Нагадаємо, 17 лютого повідомляли, що українська авіакомпанія Windrose з квітня запустить щоденні рейси між Києвом, Харковом, Дніпром, Львовом, Одесою і Миколаєвом. Окрім того, з листопада 2020 року Windrose має намір запустити також рейси в Івано-Франківськ. 

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram