ГоловнаСуспільствоОсвіта

На базі Миколаївського професійного машинобудівного ліцею відкрито навчально-практичний центр Актуально

Устаткування для центрів закуплено за кошти державного бюджету на суму понад 6 млн грн.

У вівторок, 10 грудня, відбулося відкриття навчально-практичного центру за слюсарним напрямом на базі Миколаївського професійного машинобудівного ліцею.

На обладнання центру з державного бюджету спрямовано 266 тис. грн.

До присутніх з вітальним словом звернулася директорка департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації Олена Удовиченко, яка наголосила на важливості розвитку робітничих професій та підготовки висококваліфікованих робітничих кадрів для галузей економіки.

Після офіційної частини всі запрошені ознайомилися з новітнім обладнанням навчально-практичного центру та оглянули роботи випускників Миколаївського професійного машинобудівного ліцею з різних професій.

Нагадаємо, Миколаївська область стала однією з семи областей, яка перемогла й отримала можливість побудувати сучасний Центр професійної досконалості в рамках проєкту "EU4Skills".

Для підвищення якості надання освітніх послуг у сфері професійної (професійно-технічної) освіти, модернізації закладів професійної (професійно-технічної) освіти, відповідно до вимог інноваційного розвитку суспільства та економіки, в Миколаївській області створено 5 навчально-практичних центрів, що повністю орієнтовані на потреби роботодавців і дають змогу швидше адаптуватися до умов виробництва.

Обладнання для Центрів закуплено за кошти державного бюджету на суму понад 6 млн грн.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook, Twitter і Telegram