ГоловнаСуспільствоЖиття

У Черкасах проти власника ритуального бюро відкрили справу через знижки для клієнтів-євреїв

На вході в бюро було розміщено написи: "Євреям *3", "Євреям - знижки" і "Вальцману -90%".

У Черкасах проти власника ритуального бюро відкрили справу через знижки для клієнтів-євреїв
архивное фото
Фото: finhow

У Черкасах поліція відкрила кримінальне провадження проти власника похоронного бюро, який оголосив про знижки на ритуальні послуги для клієнтів-євреїв. Про це свідчать матеріали суду.

Зазначено, що в червні СБУ передала місцевій прокуратурі та поліції матеріали, що свідчать про можливе скоєння злочину, передбаченого ч. 1 ст. 161 (порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної приналежності і релігійних переконань) Кримінального кодексу.

"Власник магазину ритуальних послуг під назвою "Пам'ятники", розташованого по вул. Шевченка, 110 у Черкасах, причетний до скоєння кримінального злочину, зокрема, при вході в зазначену будівлю розміщено написи  "Євреям *3", "Євреям - знижки" і "Вальцману -90%", у зв'язку з чим у діях останнього вбачаються ознаки злочину", - заявлено в матеріалах справи.

За цим фактом слідчі відділу Головного управління Національної поліції відкрили справу.

30 липня суд за клопотанням поліції призначив судово-лінгвістичну експертизу, яка повинна встановити, чи свідчать надані на дослідження матеріали про порушення рівноправності громадян і чи пропагують приниження національної честі та гідності.

Нагадаємо, в липні цього року в Ірпені Київської області співробітники ритуальних бюро влаштували між собою перестрілку. Поранення отримали чотири людини, одного чоловіка ушпиталили.

Перестрілка почалася через те, що на виклик забирати мерця приїхали представники двох ритуальних організацій.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter