ГоловнаСуспільствоЖиття

4 червня в Києві відбудеться AI Conference - щорічна конференція з питань штучного інтелекту Анонс

Фахівці, які успішно використовують AI-технології на практиці, готові поділитися досвідом.

4 червня в Києві відбудеться AI Conference - щорічна конференція з питань штучного інтелекту
4 июня в Киеве пройдёт AI Conference

4 червня компанія Smile-Expo проведе в Києві вже другу AI Conference — масштабну конференцію з впровадження штучного інтелекту в бізнес. Доповіді спікерів, успішні кейси, презентація смарт-продуктів і нетворкінг - івент стане місцем зустрічі фахівців, які успішно використовують AI-технології на практиці й готові поділитися досвідом.

Програма конференції

Конференція складається з трьох тематичних блоків:

1. Штучний інтелект і машинне навчання. Спікери з METRO Cash & Carry Україна, DevRain і інших компаній розкажуть про те, як завдяки АІ керувати мільйонною базою клієнтів і з чого почати впровадження AI-технологій у бізнес.

2. Інтернет речей і аналіз даних. Хедлайнерами цього блоку стануть спікери з "Vodafone Україна", які пояснять, чого може досягти бізнес з IoT і Big Data. Окремо буде представлено доповідь про розумні маркетингові стратегії.

3. Автоматизація та чат-боти. Експерти розкажуть, як автоматизувати електронний документообіг і маркетинг, запровадивши AI-рішення. Доповіді представлять спікери з EDIN, "Клуб Планета Кіно" та інших компаній.

Наприкінці конференції відбудеться круглий стіл, присвячений успішному розвитку бізнесу із застосуванням AI, Machine Learning і IoT.

 

Зона нетворкінгу

На конференції буде облаштовано майданчик для нетворкінгу розробників, маркетологів, менеджерів, аналітиків і всіх, хто хоче поліпшити свій бізнес завдяки AI-технологіям. Гості конференції зможуть знайти ділових партнерів й інвесторів, поспілкуватися з представниками різних компаній і проконсультуватися, щоб підібрати потрібне рішення.

Також у зоні нетворкінгу учасники заходу продемонструють свої AI-розробки: сервіси, послуги та програми у сфері АІ.

Організатор і місце проведення

AI Conference Kyiv проводить міжнародна компанія Smile-Expo, яка ось уже 13 років організовує заходи на стику бізнесу та інноваційних технологій.

Конференція відбудеться в сучасному конференц-холі "Оазис" за адресою: Київ, вулиця Василя Липківського, 1а.

Квитки early bird

Перші 50 квитків на захід продаються за зниженою ціною: 1500 UAH (квиток на місці коштує 3000 UAH).

Подробиці та реєстрація - на сайті aiconference.com.ua.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter