ГоловнаСуспільствоЖиття

Російський суд дав "кримським диверсантам" Дудці і Бессарабову по 14 років в'язниці

Вирок можна оскаржити впродовж 10 днів.

Російський суд дав "кримським диверсантам" Дудці і Бессарабову по 14 років в'язниці
Алексей Бессарабов
Фото: стопкадр видео

Підконтрольний Кремлю Севастопольський міський суд засудив українців Володимира Дудку і Олексія Бессарабова, яких влада РФ звинувачує в підготовці диверсій, до 14 років позбавлення волі в колонії суворого режиму кожного.

Про це повідомляють російські ЗМІ.

"Судова колегія постановила визнати Бессарабова Олексія Євгеновича та Дудку Володимира Михайловича винними і призначити кожному з них остаточне покарання у вигляді 14 років позбавлення волі з відбуванням у колегії суворого режиму", - йдеться в рішенні суддів.

Також Бессарабову призначено штраф у розмірі 300 тис. рублів, Дудці - 350 тис. рублів.

Вирок можна оскаржити впродовж 10 днів. Адвокати засуджених заявили, що мають намір це зробити.

Представник звинувачення повідомив, що рішення про оскарження буде прийнято після вивчення матеріалів.

Нагадаємо, 9 листопада 2016 року ФСБ РФ заявила про затримання членів "диверсійної групи". Двоє з трьох затриманих - Дмитро Штибліков і Олексій Бессарабов - експерти аналітичного центру "Номос", який працював у Севастополі до початку 2014 року. Третій заарештований - член Всеукраїнської громадської організації "Об'єднання ветеранів розвідки України", капітан другого рангу запасу Володимир Дудка.

31 липня підконтрольний Кремлю Севастопольський міський суд продовжив арешт на шість місяців севастопольцям Володимиру Дудці і Олексію Бессарабову.

16 листопада 2017 року Севастопольський міський суд засудив Штиблікова до п'яти років колонії суворого режиму і до штрафу в розмірі 200 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, після чого його етапували на територію Росії.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter