ГоловнаСуспільствоЗдоров'я

Лікування в клініці Іхілов

Лікування в клініці Іхілов

Медичне обслуговування в ізраїльських клініках - це найкраще, що може очікувати людей, які мають проблеми зі здоров'ям. Саме в цій країні працюють провідні медичні фахівці, в лікарнях встановлено новітнє обладнання, а інновації не змушують довго чекати на себе. Дуже популярною серед іноземних пацієнтів вважається клініка Іхілов, яка вже допомогла багатьом стати на ноги і повернутися до здорового життя.

Докладніше про клініку. Розташований знаменитий лікувальний заклад у Тель-Авіві, де завжди сонячно і повно туристів. Ця лікарня - один з членів Асоціації медичного туризму, адже саме тут відбуваються прориви в плані боротьби з найскладнішими недугами. Якість лікування тут висока, а ціни - помірні. Саме Іхілов називають найкращою лікарнею Ізраїлю, і з такою думкою згідні 17 тисяч людей.

Великий медичний центр, який має свої новітні лабораторії, розташовується в серці міста. Загальна площа лікарні займає близько 150 тисяч метрів квадратних. Тут лікарі борються з хворобами різного ступеня тяжкості. Напрямки, в яких працює знаменита клініка, є такими:

 • Ортопедія.
 • Хірургія.
 • Онкологія.
 • Кардіохірургія.
 • Офтальмологія.

У лікарні працюють найкращі лікарі, які готові встановити кожному точний діагноз і призначити високоефективну терапію.

Чому краще вибрати лікування тут. Клініка Іхілов - це гордість Ізраїлю і відкриття в напрямку медицини світового значення. Людина, який обере саме цей медичний центр, точно не пошкодує, адже він має низку очевидних переваг, серед яких потрібно відзначити такі:

 • вдале географічне розташування;
 • лікування доступне за ціною і високоефективне;
 • лікарня має власні лабораторії для проведення аналізів, і саме на її території можна пройти високоточну, повну діагностику;
 • для кожного хворого план лікування складається висококваліфікованими фахівцями індивідуально;
 • оперативні втручання навчилися проводити менш травматично, медики успішно застосовують робота-хірурга Да Вінчі;
 • тут готові взятися навіть за лікування найскладніших хворих з усього світу;
 • щоб потрапити сюди на лікування, потрібно залишити заявку на сайті клініки і дочекатися, поки співробітники медичної організації зв'яжуться з потенційним пацієнтом;
 • відразу ж після приїзду в Ізраїль хворий може потрапити на прийом до лікаря і вже за пару днів почати лікування;
 • тут добре налагоджена система швидкої і продуктивної реабілітації.

Ось чому багато людей обирають саме клініку Іхілов. Звичайно ж, лікування - це процес не найприємніший, але якщо його проводять висококваліфіковані лікарі, то все мине швидко і високоефективно.

Лікування в ізраїльській лікарні Іхілов - це реальний шанс для багатьох поліпшити своє здоров'я. Медики цього лікарняного центру досягли успіху в плані лікування онкологічних хвороб і змогли допомогти 95% хворих упоратися з цим діагнозом. Якщо десь і лікувати рак, то тільки в клініці Іхілов. Медики проводять операції будь-якої складності, намагаються зробити процес терапії найбільш ефективним і з усіх сил намагаються допомогти кожному своєму пацієнту. Тут уважно ставляться до всіх хворих, намагаються зробити все для того, щоб період їх перебування в стаціонарі був максимально комфортним. Лікування тут дає шанс почати повноцінне життя заново і позбутися проблем зі здоров'ям, які повільно вбивають. Ось чому, захворівши, люди з усього світу їдуть на лікування саме в цю лікарню Ізраїлю.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter