ГоловнаСуспільствоПодії

Біля Ради затримали чоловіка з гвинтівкою, Соболєв назвав його провокатором

Затриманого забрали в відділення для з'ясування особи.

Співробітники поліції затримали біля Верховної Ради чоловіка, який ніс зі собою гвинтівку з оптичним прицілом, пістолет і ніж.

Фото: kyiv.npu.gov.ua

Фото: kyiv.npu.gov.ua

Як повідомляє прес-служба поліції, його забрали в відділення для з'ясування особи. Давати пояснення і назвати себе чоловік відмовився.

Депутат Верховної Ради Єгор Соболєв заявив, що це "класична провокація".

"Одягнувся нібито в військовий костюм, який насправді є костюмом рибалки, і прийшов з муляжем снайперської гвинтівки, яка може стріляти кульками на відстань 50-100 метрів. Був затриманий охороною табору разом з Національною поліцією", - заявив депутат.

Нагадаємо, у вівторок, 17 жовтня, під стінами Верховної Ради в Києві зібралося близько 4 тисяч осіб. У мітингу взяли участь представники різних політичних сил і громадських організацій, зокрема: "Рух нових сил" Михайла Саакашвілі, "Батьківщина", "Самопоміч", "Громадянська позиція", "ДемАльянс", "Свобода" і Національний корпус. Серед вимог учасників акції - скасування депутатської недоторканності, створення антикорупційного суду і введення пропорційної виборчої системи з відкритими списками.

На цьому тижні Рада направила до Конституційного суду законопроекти щодо скасування імунітету, але відмовилася змінювати виборчу систему. Законопроект про антикорупційний суд поки що не написано.

19 жовтня громадська організація "Реанімаційний пакет реформ", "Центр протидії корупції", "Громадянська платформа", "ДемАльянс", "Самопоміч" та інші заявили про наміри продовжувати протест "іншими методами" і пішли з наметового містечка під Радою. У той же час "Рух нових сил" Михайла Саакашвілі прийняв рішення продовжувати акцію під Верховною Радою. У наметах також вирішили залишатися прихильники депутатів від "Самопомочі" Єгора Соболєва та Семена Семенченка.

Поліція закликала мітингувальників прибрати намети з проїжджої частини, але заклик проігноровано.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter