ГоловнаСуспільствоЖиття

СБУ прийшла до "Української правди" у справі про розголошення держтаємниці

Спецслужба просить видання видалити із сайту статтю про оборонно-промисловий комплекс. 

СБУ прийшла до "Української правди" у справі про розголошення держтаємниці

Служба безпеки України просить видання "Українська правда" тимчасово вилучити із загального доступу статтю про зрив державної програми реформування оборонно-промислового комплексу, оскільки вбачає в ній розголошення державної таємниці.

Відповідного листа 14 вересня вручив слідчий головному редакторові "УП" Севгіль Мусаєвій, повідомляється на сайті видання.

У листі йдеться, що слідчим відділом Головного управління СБУ в Києві та Київській області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні №22017000000000256, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 29 червня 2017 року за ознаками скоєння злочину, передбаченого за ч.1 ст. 328 КК України (розголошення державної таємниці).

Зазначається, що досудове розслідування встановило, що розміщена 24 січня 2017 року на сайті "Українська правда" стаття "Сучасну зброю для армії знову відклали "на завтра", містить окремі відомості з проекту Державної програми реформування та розвитку оборонно-промислового комплексу на період до 2020 року.

"У слідства є підстави вважати, що окремі відомості вищевказаної статті містять інформацію з обмеженим доступом, поширення якої може завдати шкоди національній безпеці України у сфері оборони", - вважають у СБУ.

Таким чином, Служба безпеки просить зняти із сайту зазначений матеріал.

"З огляду на вищевикладене, прошу Вас вилучити вказану статтю з загального доступу (обмежити доступ) до моменту встановлення істини за цією справою та забезпечити передачу слідчому відділу Головного Управління оригіналу файлу зазначеної статті та усіх наявних документів, що стосуються її підготовки та публікації", - йдеться в листі.  

Фото: pravda.com.ua
 

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter