ГоловнаСуспільствоЖиття

Порошенко відкрив у Бердичеві навчальний центр Сил спецоперацій ЗСУ

Президент вручив начальнику центру бойовий прапор і привітав воїнів-спецназівців з 25-ю річницею ЗСУ.

Порошенко відкрив у Бердичеві навчальний центр Сил спецоперацій ЗСУ
Фото: president.gov.ua

Президент Петро Порошенко взяв участь у церемонії відкриття 142-го навчально-тренувального центру Сил спеціальних операцій (ССО) Збройних Сил України в місті Бердичів Житомирської області.

Про це повідомляється на сайті президента.

Порошенко вручив начальнику центру бойовий прапор і привітав воїнів-спецназівців з 25-ю річницею Збройних Сил України. Президент назвав символічним, що саме в цей день відбулось відкриття Центру.

"Упевнений, що бойовий прапор Центру стане свідком ваших славних бойових перемог, символом честі, доблесті і слави кожного з вас. А девіз, "За Україну, за її волю" - моральним орієнтиром", - зазначив Порошенко.

Фото: president.gov.ua

Президент підкреслив, що бойовий досвід української армії переконливо показав, що ефективне застосування ЗСУ можливе лише за умови впровадження сучасної системи підготовки особового складу та наявності потужної матеріальної та навчальної бази.

"Саме такий підхід був визначений для Сил спеціальних операцій, які створюються за стандартами НАТО", - зазначив Порошенко.

Президент ознайомився з матеріально-технічною та навчальною базою Центру, оглянув стрілецький тир і зразки зброї - міномети, гранатомети, кулемети, карабіни різного калібру, снайперські комплекси, оптичні прилади, зокрема і прилади нічного бачення та пістолети різних модифікацій.

Фото: president.gov.ua

Він також ознайомився з побутом військових і спільно зі спецназівцями відвідав їдальню, де спробував солдатський обід.

Фото: president.gov.ua

Нагадаємо, раніше блок НАТО надав Україні доступ до своєї логістичної бази.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter