ГоловнаСуспільствоЖиття

Одеситам продавали фальсифікат під виглядом елітного алкоголю

Загальна вартість вилученого алкоголю сягає 1 мільйона гривень.

Одеситам продавали фальсифікат під виглядом елітного алкоголю
Фальсификат изъяли
Фото: Фото Нацполиции

В Одесі правоохоронці конфіскували партії фальсифікованого алкоголю на суму 1 млн грн.

Про це повідомляє прес-служба ГУ Нацполіції в Одеській області.

Поліцейські вилучили дві тисячі пляшок алкогольних напоїв відомих брендів без марок акцизного податку.

Продавали фальсифікат в Одесі та області як окремим покупцям, так і розважальним закладам. Мова йде про віскі, коньяк і шампанське відомих брендів. Ціна підробки елітного алкоголю була значно нижчою від ринкової.

За цим фактом відкрито кримінальне провадження за ст. 199 (Виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання під час продажу товарів, збуту або збут підроблених грошей, державних цінних паперів, білетів державної лотереї, марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) Кримінального кодексу України.

Відзначається, що оперативники встановили місця, де зберігався фальсифікат. Загальна вартість вилученої продукції сягає одного мільйона гривень.

На цю мить встановлюють людей, причетних до виготовлення та реалізації фальсифікованої продукції, а також перевіряють об'єкти торгівлі.

Нагадаємо, з початку року у Києві вилучили близько 86 тис. літрів спирту та 97 тис. літрів алкогольного фальсифікату. А з 21 по 29 вересня у Харківській області зареєстровано 58 випадків отруєння сурогатним алкоголем, з яких 25 осіб загинули. У Донецькій області зареєстровано 9 випадків отруєння, з них 5 випадків зі смертельним результатом. Також 5 осіб загинули в Миколаївській області. За даними, на 30 вересня загиблих було вже 38.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter