ГоловнаСуспільствоЖиття

Завтра в Києві до +7 градусів

Опадів синоптики не обіцяють.

Завтра в Києві до +7 градусів

26 березня в Києві буде хмарно з проясненнями, без опадів, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0...-2 градуси, удень +5...+7 градусів.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

На заході України хмарно з проясненнями, без опадів, вдень у Карпатах і на Прикарпатті невеликий дощ, у горах з мокрим снігом, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0...-6 градусів, удень +3...+9 градусів, місцями +10...+12 градусів.

У Карпатах вночі без опадів, удень невеликий дощ з мокрим снігом, температура повітря вночі -2...-7 градусів, удень +3...+8 градусів.

У Моршині вночі без опадів, удень невеликий дощ, температура вночі -2...-4 градуси, вдень +7...+9 градусів.

У Трускавці вночі без опадів, вдень невеликий дощ, температура вночі -1...-3 градуси, вдень +7...+9 градусів.

У Сваляві вночі без опадів, вдень невеликий дощ, температура вночі -1...-3 градуси, вдень +10...+12 градусів.

На півночі України хмарно з проясненнями, без опадів, тільки в Сумській області невеликий дощ з мокрим снігом, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0...-5 градусів, вдень +2...+8 градусів.

У центрі України хмарно з проясненнями, без опадів, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0...-5 градусів, вдень +2...+8 градусів.

На сході України хмарно з проясненнями, невеликий мокрий сніг, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +1...+6 градусів, удень +3...+9 градусів.

На півдні України хмарно з проясненнями, без опадів, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0...-5 градусів, вдень +3...+9 градусів, в Одеській області +7...+12 градусів.

У Криму хмарно з проясненнями, без опадів, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0...-5 градусів, вдень +3...+8 градусів.

У Ялті без опадів. Температура вночі +3...+5 градусів, удень +5...+7 градусів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter