ГоловнаСуспільствоВійна

Місія ОБСЄ зафіксувала понад 300 обстрілів у районі Донецького аеропорту

Рівень насильства помітно зменшився, але все одно він залишається високим

Місія ОБСЄ зафіксувала понад 300 обстрілів у районі Донецького аеропорту
Фото: EPA/UPG

Спеціальна моніторингова місія Організації з безпеки і співробітництва в Європі за вчорашній день зафіксувала понад 300 фактів ведення вогню в районі Донецького аеропорту.

Про це йдеться у звіті місії за 9 липня, опублікованому сьогодні.

Спостерігачі зазначають, що незважаючи на те, що рівень насильства став значно меншим у районі Донецького аеропорту порівняно з попереднім днем, все одно він залишається високим.

Місія, займаючи позиції на підконтрольному бойовикам "ДНР" центральному залізничному вокзалі Донецька, між 7:50 і 13:00 чула сплеск від 103 вхідних, 98 вихідних і 9 невизначених вибухів.

За оцінкою місії, постріли велися з артилерії і мінометів з позицій 3-10 км з боку північного сходу, півночі, північного заходу і заходу від місця розташування спостерігачів.

Займаючи ті ж позиції, місія від 12:45 до 18:00 зафіксувала ще 121 випадок ведення вхідного і вихідного вогню з артилерії і мінометів, зеніток, а також з легкої і стрілецької зброї.

Раніше у прес-центрі АТО зазначили, що останніми днями проросійські бандформування все частіше обстрілюють артилерією населені пункти, де проживають мирні громадяни.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter