ГоловнаСуспільствоПодії

У Києві сталася сутичка між членами самооборони

Через пропозиції переформатувати Майдан

На Майдані Незалежності в Києві в суботу, 19 липня, між другою сотнею самооборони та представниками інших сотень сталася сутичка через пропозиції перших переформатувати Майдан, повідомляє "Радіо Свобода".

За словами очевидців, представник другої сотні зі сцени зачитав документ про переформатування Майдану, підписаний уповноваженими представниками сотень. Під час зачитування списку осіб, які підписали документ, між представниками сотень самооборони виник конфлікт. За словами людей, які займають Майдан, документ є приводом для того, щоб вигнати їх з центральної частини Києва. Разом з тим, вони вважають, що документ - фальшивка, його не підписували деякі люди, які там вказані. Невідомий зробив попереджувальний постріл у небо з пістолета.

Документом передбачалося розібрати барикади, із залученням криміналістів, для виключення втрати речових доказів подій 20 лютого, прибрати все сміття на Майдані, замінити старі намети новими, розповів УНИАН представник другої сотні.

Нагадаємо, 9 липня Генеральний прокурор Віталій Ярема доручив керівництву МВС та СБУ вжити заходів щодо звільнення центральної частини Києва, а також 19 приміщень, що перебувають у власності держави, від осіб, які "ототожнюють себе з учасниками революції гідності та майданівцями".

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter