ГоловнаСуспільствоЖиття

Луганські сепаратисти обіцяють прикриватися жінками в разі штурму

Проросійськи налаштовані протестувальники попрощалися із сім'ями й обіцяють стояти до кінця

Луганські сепаратисти обіцяють прикриватися жінками в разі штурму
Фото: www.facebook.com/yulia.krasilnykova

Сепаратисти, які захопили будівлю СБУ в Луганську й утримують у заручниках 60 людей, обіцяють виставити наперед жінок у разі штурму будівлі силовиками.

Проросійські протестувальники очікують нічного штурму і зміцнюють другу лінію оборони. За непідтвердженою інформацією, вони облили пальною рідиною автомобільні шини, повідомляє ТСН.

Депутати, які ходять на переговори до сепаратистів, стверджують, що протестувальники вже попрощалися із сім'ями й обіцяють стояти до кінця.

Серед учасників переговорів був і лідер "Народної довіри" Сергій Шахов.

"Те, що я почув - дехто з них стверджує, що вже попрощалися зі своїми сім'ями. І це вже лякає. Це вже викликає побоювання. Деякі з них кажуть, що не готові розлучитися з життям і таки хочуть відстояти свої права", - заявив депутат.

Від компромісу заколотники відмовляються і попереджають, що на застосування сили будуть відповідати силою. Готові вони і до радикальних заходів - у разі штурму перед барикадами поставлять беззбройних жінок.

Нагадаємо, 6 квітня в Луганську сепаратисти захопили будівлю УСБУ та склад зброї в управлінні.

8 квітня Антитерористична група Служби безпеки України, яка здійснює заходи для звільнення захопленої членами радикальної організації будівлі СБУ в Луганську, встановила, що зловмисники замінували приміщення.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter