ГоловнаСуспільствоЖиття

Завтра в Києві до +4

Вночі можливий мороз до -2 градусів

Завтра в Києві до +4
Фото: edinstvennaya.ua

28 лютого в Києві хмарно з проясненнями, без опадів, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0...-2 градуси, вдень +2...+4 градуси.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

На заході України хмарно з проясненнями, без опадів, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +1...-4 градуси, у Закарпатті до +5 градусів, удень +1...+6 градусів, на крайньому заході +7...+12 градусів.

У Карпатах без опадів, температура повітря вночі +1...-4 градуси, удень 0...+5 градусів.

У Моршині без опадів, температура вночі -1...+1 градус, удень +5...+7 градусів.

У Трускавці без опадів, температура вночі 0...-2 градуси, вдень +6...+8 градусів.

У Сваляві без опадів, температура вночі +1...+3 градуси, вдень +8...+10 градусів.

На півночі України хмарно з проясненнями, без опадів, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +1...-4 градуси, вдень +1...+6 градусів.

У центрі України хмарно з проясненнями, без опадів, тільки в Полтавській і Дніпропетровській областях невеликий дощ, вночі з мокрим снігом, вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +1...-4 градуси, вдень +1...+6 градусів.

На сході України хмарно, невеликий дощ, вночі з мокрим снігом, вітер східний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +1...-4 градуси, вдень +1...+6 градусів.

На півдні України хмарно з проясненнями, без опадів, тільки в Приазов'ї, а вночі і в Криму невеликий дощ, подекуди з мокрим снігом, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +2...-3 градуси, вдень +1...+6 градусів.

У Криму хмарно з проясненнями, вночі невеликий дощ з мокрим снігом, вдень без суттєвих опадів, вітер північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +2...-3 градуси, вдень +1...+6 градусів.

У Ялті вночі невеликий дощ з мокрим снігом, вдень без суттєвих опадів, температура вночі +2...+4 градуси, вдень +6...+8 градусів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter