ГоловнаСуспільствоЖиття

Завтра в Києві до +6

Вночі нижче ніж +2 температура не опуститься

Завтра в Києві до +6
Фото: edinstvennaya.ua

20 лютого в Києві хмарно з проясненнями, вночі та вранці дощ, вдень без суттєвих опадів, вітер південно-західний з переходом на північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +2...+4 градуси, вдень +4...+6 градусів.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

На заході України хмарно з проясненнями, вночі дощ, вдень без суттєвих опадів, вітер західний, північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...+5 градусів, вдень +2...+7 градусів.

У Карпатах уночі дощ із мокрим снігом, вдень без суттєвих опадів, температура повітря вночі -2...+3 градуси, вдень 0...+5 градусів.

У Моршині вночі дощ, вдень без суттєвих опадів, температура вночі +2...+4 градуси, вдень +5...+7 градусів.

У Трускавці вночі дощ, вдень без суттєвих

опадів, температура вночі +2...+4 градуси, вдень +5...+7 градусів.

У Сваляві вночі дощ, вдень без суттєвих опадів, температура вночі +3...+5 градусів, вдень +7...+9 градусів.

На півночі України хмарно з проясненнями, дощ (вдень у Київській і Житомирській областях без суттєвих опадів), вітер південно-західний з переходом на північно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...+5 градусів, вдень +2...+7 градусів.

У центрі України хмарно з проясненнями, вночі помірні дощі, вдень у Вінницькій і Черкаській областях без суттєвих опадів, у Полтавській і Дніпропетровській областях місцями невеликий дощ; вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0...+5 градусів, вдень +3...+9 градусів.

На сході України хмарно з проясненнями, вночі без опадів, вдень дощ, вітер переважно південно-західний, західний 5-10 м/с. Температура повітря вночі -1...+4 градуси, вдень +2...+7 градусів.

На півдні України хмарно з проясненнями, без суттєвих опадів, вночі та вранці туман, вітер західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі 0...+5 градусів, вдень +7...+13 градусів.

У Криму хмарно з проясненнями, без опадів, вночі та вранці туман, вітер південно-західний, 5-10 м/с. Температура повітря вночі +2...+7 градусів, вдень +11...+16 градусів.

У Ялті без опадів, температура вночі +6...+8 градусів, вдень +12...+14 градусів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter