ГоловнаСуспільствоЖиття

У вівторок збережеться тепла погода

У Києві до + 4

У вівторок, 11 лютого, в Києві хмарно з проясненнями, вночі невеликий дощ з мокрим снігом, вдень без опадів, вночі та вранці туман, вітер південно-західний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі -1...+1 градус, удень +2...+4 градуси.

Про це повідомив Гідрометеорологічний центр.

На заході України хмарно з проясненнями, без опадів, тільки у Львівській області та Закарпатті вдень невеликий дощ, вночі і вранці місцями туман, вітер південно-західний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі -2...-7 градусів, вдень +2...+7 градусів, на Закарпатті та Львівщині +8...+13 градусів.

У Карпатах вночі без опадів, вдень невеликий дощ з мокрим снігом, температура повітря вночі -2...-7 градусів, вдень +2...+7 градусів.

У Моршині вночі без опадів, вдень невеликий дощ, температура вночі -3...-5 градусів, удень +9...+11 градусів.

У Трускавці вночі без опадів, вдень невеликий дощ, температура вночі -2...-4 градуси, вдень +10...+12 градусів.

У Сваляві вночі без опадів, вдень невеликий дощ, температура вночі +1...+3 градуси, удень +8...+10 градусів.

На півночі України хмарно з проясненнями, вночі невеликий дощ з мокрим снігом, вдень без опадів, вночі та вранці туман, вітер південно-західний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі -2...+3 градуси, вдень +1...+6 градусів.

У центрі України хмарно з проясненнями, вночі місцями невеликий дощ з мокрим снігом, вдень без опадів, вночі та вранці туман, вітер південно-західний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі -2...+3 градуси, вдень +1...+6 градусів.

На сході України хмарно з проясненнями, невеликий дощ з мокрим снігом, туман, вітер південно-західний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі -2...+3 градуси, вдень +1...+6 градусів.

На півдні України хмарно з проясненнями, вночі місцями невеликий дощ, вдень без опадів, місцями туман, вітер південно-західний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі -2...+3 градуси, в Одеській області -1...-6 градусів, вдень +1...+6 градусів.

У Криму хмарно з проясненнями, вночі місцями невеликий дощ, вдень без опадів, місцями туман, вітер південно-західний, 3-8 м/с. Температура повітря вночі +1...+6 градусів, вдень +8...+13 градусів.

У Ялті вночі місцями невеликий дощ, вдень без опадів, температура вночі +3...+5 градусів, вдень +10...+12 градусів.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter