ГоловнаСуспільствоЖиття

Чорновол: До виконавців немає злості, хочу покарати замовника

Журналістку виписали з лікарні

Чорновол: До виконавців немає злості, хочу покарати замовника

Журналістка Тетяна Чорновол не відчуває злості чи образи щодо "виконавців" її побиття, але хотіла б покарати організатора та замовника.

Про це вона розповіла виданню Сегодня.

"Зараз можу сказати, що я дуже погано почуваюся, особливо для боротьби. Перебуваю вдома. Щодо виконавців у мене немає ніякої злості й ображатися на них не можу, мені хотілося б покарати організатора та замовника, - сказала Чорновол. - Звичайно, будуть очні ставки, тому що у нас розходяться свідчення. Вони обманюють, що я якось не так поводилася на дорозі".

У той самий час у МВС заявили, що найближчим часом заплановані слідчі дії за участю Тетяни - слідчий експеримент (відтворення), одночасний допит і упізнання.

"Що стосується алібі підозрюваних, то вся інформація перевіряється", - заявив заступник головного слідчого країни Олександр Гнатів.

Нагадаємо, Чорновол побили в ніч проти 25 грудня. Міліція розпочала кримінальне провадження за ч.2 ст. 296 КК України (хуліганство), після допиту Чорновол 26 грудня провадження було додатково кваліфіковано за ч. 2 статті 121 КК України (нанесення тяжких тілесних ушкоджень).

У рамках розслідування правоохоронці затримали підозрюваних у скоєнні злочину Олександра Храмцова, Сергія Котенка та його брата Олександра, а також Андрія Насіковського, у квартирі якого ночував у ніч скоєння злочину Котенко. Прізвище п'ятого затриманого не вказується.

Читайте головні новини LB.ua в соціальних мережах Facebook і Twitter